Ant P. Vileišio tilto – specialiųjų tarnybų sujudimas | KaunoDiena.lt

ANT P. VILEIŠIO TILTO – SPECIALIŲJŲ TARNYBŲ SUJUDIMAS

  • 11

Vėlų trečiadienio vakarą P. Vileišio tiltu važiuojantys vairuotojai pastebėjo, kad prie jo suvažiavo specialiųjų tarnybų automobiliai – policija, ugniagesiai, medikai.

Vienas vairuotojas apie tai pranešė mūsų portalui.

Paaiškėjo, kad specialiosios tarnybos suvažiavo dėl vyro, buvusio ant tilto, elgesio.

„Žmogus grasino, kad nušoks nuo tilto. Su juo pareigūnai pakalbėjo ir jis apsiramino. Vyras perduotas policijai“, – portalui kauno.diena.lt pasakojo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus budėtojas.

Gairės: P. Vileišio tiltas, grasino nušokti, policija, ugniagesiai, pagalbos tel
Rašyti komentarą
Komentarai (11)

tam Bybava

Lietuva -- nuostabiausias Žemės kampelis, tik nereikia leisti jo apdergti visokiems dvasios ubagams ištvirkėliams. Ir patys neterškime šventos protėvių Žemės, o stenkimės, kad ji būtų dar gražesnė, tuomet nereikės galvoti apie savižudybę. Pokario metai buvo labai sunkūs. Žmonės vargo, bet kabinosi į gyvenimą iš paskutiniųjų. Ir nesižudė, nes moralė buvo dar nesužalota. O dabar ji žalojama ištisai. Nebūkime akli ir naivūs. Juk matome, kas vyksta. O juk paleistuvystė labai kenkia psichikai: nusivalkiojęs žmogus nemato prasmės toliau gyventi, todėl nesileiskime "gerų draugų" įtraukiami į nedorą gyvenimą. Turėkime gražius kilnius tikslus. Džiaukimės Gyvenimu, kol jį turime, nes jis ir taip vieną kartą baigsis... Galbūt netgi tuomet, kai to labiausiai nenorėsime...

cha

Nušokti nuo tilto yra kiekvieno laisvo žmogaus teisė. Taip kad prašome kitą kartą netrukdyt. Geriau padėkit, jei matot, kad bijo....

O buvo taip

Ėjau iš darbo, žiūriu biski pasilipęs ant tureklo žmogus rūko. Paklausiau kaip sekas, bandziau pakalbėti, kalbus nebuvo. Bet miglotai pasakė apie ketinimus žudytis. Baigęs rūkyti sako,, nu davai'' staigiai lipt per turėkla. Pagavau ir jėga nutempau žemyn. Laikiau ir rėkiau porelei, kuri ėjo pro šalį, kad iškviestu tarnybas. Vaikinas pribėgo padėti. Panele pasimetus sako sąskaitoje neturiu. Daviau savo telefa, tik tada iškvietė policiją. Kai atvažiavo, vyras jau buvo ramus. Nesipriešindamas sutiko eiti į policijos automobilį.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS