Tarnybos surado Kauno rajone dingusią senjorę: buvo tolokai nuklydusi | KaunoDiena.lt

TARNYBOS SURADO KAUNO RAJONE DINGUSIĄ SENJORĘ: BUVO TOLOKAI NUKLYDUSI

  • 10

Šeštadienio vidurdienį Kauno rajone, Akademijos miestelyje, dingusią 81 metų moterį tarnyboms pavyko surasti vėlų tos pačios dienos vakarą.

Pasak artimųjų, garbaus amžiaus moteris buvo gerokai nutolusi nuo namų. Iškart po to, kai senjorė atsirado, šeima susisiekė su medikais, kurie suteikė jai būtinąją pagalbą.

Kaip šeštadienį portalo žurnalistams sakė dingusiosios dukra, mama apie vidurdienį paskambinusi pranešė, kad išeina gyventi į mišką.

Spėta, kad senolė iš namų išėjo nešina dviem rankinėmis, bei prisidengusi veidą apsaugine kauke ar respiratoriumi.

Dingusios senolės paieškoms buvo pasitelkti kinologai ir bepilotė skraidyklė.

Kauno apskrities pareigūnai pranešimą apie Akademijos miestelyje, Pilėnų gatvėje, apie 9 val. iš namų išėjusią ir dingusią senolę gavo spalio 17 d. 14.46 val.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Taip ir bus

Balsuokit už konservatorių, miške bus geriau jums gyventi

Tina

Ieškokite ten kur ji buvo jaunystėje gyvenusi ,nes taip senukai su keliais rankinukais keliuoja ar kur gimė ar kur gyveno,jiems kažkodėl taip atrodo kad ju namai tenai,o slaigytojai norėčiau pasakyti ,kad apsaugok dieve nuo slaugos ligoninės,ten jų niekas neprižiūres,prikis migdomuju,suris rankas iki mėlynumo kol ištiks koma,atsiras neaišku iš kur plaučių uždegimas ir net nezinosite kad jūsų artimas žmogus merdeja,jums meluos kad viskas gerai,kol pasakys gaila,bet mire

Vaida

Būtų gerai sužinoti, kaip buvo apsirengusi senolė. Labai panašią matėme šiandien, Vilniaus autobusų stotyje
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS