Baigtas atskirtas tyrimas dėl vieno „Judex“ vadovų veiksmų | KaunoDiena.lt

BAIGTAS ATSKIRTAS TYRIMAS DĖL VIENO „JUDEX“ VADOVŲ VEIKSMŲ

Generalinė prokuratūra ketvirtadienį pranešė, kad baigė tirti atskirtą bylą dėl šaldytų produktų gamybos bendrovės „Judex“ komercijos direktoriaus Rimanto Kičo veiksmų.

Kauno apylinkės teismui perduotoje byloje R. Kičui pareikšti kaltinimai dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo 2013 – 2016 metais, kai jis buvo „Judex“ generalinis direktorius.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, R. Kičas „Judex“ įgijo kuro korteles ir organizuodamas buhalterinę apskaitą sudarė galimybę maždaug pusmetį jomis naudotis Seimo nariui Petrui Gražuliui. Jis šiomis kortelėmis atsiskaitė 23 kartus už daugiau nei tūkstantį litrų kuro savo ir kito asmens naudai.

Nustatyta, kad ne kartą bendrovės lėšomis buvo apmokami P. Gražulio ir kitų asmenų skrydžių bilietai į užsienio šalis. Taip pat iš bendrovės lėšų pinigai buvo pervesti P. Gražuliui.

Taip pat išsiaiškinta, kad R. Kičas bendrovės vardu įsigijo automobilį „Lexus“ ir sudarė galimybę P. Gražuliui maždaug pusantrų metų juo neatlygintinai naudotis.

Kauno apylinkės teismo atstovė Indrė Cvilikaitė BNS sakė, jog byla teisme gauta ketvirtadienį, tačiau kol kas nėra paskirta teisėjui, todėl nepaskirtas ir pirmas posėdis.

Vykstant šiam tyrimui, teisėsauga norėjo pareikšti įtarimus ir P. Gražuliui, tačiau Seimas atsisakė panaikinti jo teisinę neliečiamybę.

Šiemet rugsėjį prokuratūra nutraukė tyrimą parlamentaro atžvilgiu.

Dar kiek anksčiau teisėsauga „Judex“ byloje panaikino įtarimus dėl piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo buvusiam Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovui Jonui Miliui.

Prokuratūra teigia, kad ikiteisminio tyrimo metu buvo apklausta daug liudytojų, gautos trys specialistų išvados.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

...

perka chaholai .....ir ubagai tautieciai

Petriukas

Gražulio nepajudins niekas,-matyt turi daug kompromato, kad seimas, net ir turėdamas svarių argumentų, nedryso panaikinti jo teisinės neliečiamybės..ir kas jam,- birutei vaiką užtaisė, dabar su dukros drauge trinasi, ir ką tu jam???...

Petras

PRADEDA ATRODYTI KAD LIETUVA TURI DAR DVI BEDAS PRIE DAUG KITUU.. TAI PROKURATURA IR TEISMAI: VIENI NEPRAKAITUODAMI RENKA IKALCIUS, TEISMAI ISTEISINA. PINIGUS UZ DARBA GAUNA IR TIE IR ANIE. IS PASKUTINIU METU INFORMACIJOS RANDASI ZINIU APIE TEISEJU KORUPCINIUS RYSIUS IR VIENO KITO PROKURORO. BET VERTINANT TYRIMUS PROKURATUUROJE IR PERDUODAMAS BYLAS, kuriose patiria nesekmes teismuose, darytina isvada KAD IR VIENI IR KITI KORUMPUOTI: VIENI GALIMAI SAAMONINGAI ( UZ PAKISONUS?) RUOSIA BYLAS SU PLYSIAIS ISBYRETI TEISINGUMUI, O KITI UZSIRISA SKARELES KAD NEMATYTU TIESOS...VIENI IR KITI "dirba" TURCIAMS. DZIUGINA TAI KAD NE VISI TOKIE, Nors atlyginimai didinami ir didinami BE PERSTOJO VISIEMS...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS