Dviračių taku motorolerį vairavusi mergina sulaukė nepažįstamojo akibrokšto | KaunoDiena.lt

DVIRAČIŲ TAKU MOTOROLERĮ VAIRAVUSI MERGINA SULAUKĖ NEPAŽĮSTAMOJO AKIBROKŠTO

  • 33

Kauno policija aiškinasi, kas nusprendė paauklėti nepilnametes. Gal atpažįstate šį vyrą?

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuomet liepos 12 d. apie 22.30 val. Kaune, Jonavos g., pėsčiųjų ir dviračių take, nenustatytas vyras, pasipiktinęs, kad nepilnametės motorine transporto priemone prieš tai važiavo dviračių taku, tyčia nulaužė motorolerio veidrodėlį ir numetė jį nuo tilto. Nulaužęs ir kitą veidrodėlį, bandė jį mesti į nepilnametę, taip pat grasino nuo tilto numesti ir motorolerį. Nuotraukoje užfiksuotas vyras, galintis turėti tyrimui svarbios informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskr. VPK Nemuno policijos komisariatą telefonu 8 700 65 093 arba rašyti el. p. ruta.miseviciene@policija.lt.

Ieškomas vyras/Policijos nuotr.

Už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (33)

Ed

Dar ir tevus reiktu paaukliot uz tokio vaiko isauginima. Šaunuolis vyrukas. Pagarba

Kaunietis

Taip žinau bet nepriduosiu

Stepas

Vyras parodė pavyzdį. Tad palaikykime jį. Skraidančiom britvom geriausia priemonė turbūt trosas per kelią, o mašinom plytgalis į langą,
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS