Kelias dienas ieškotas kaunietis Rimas grįžo į namus | KaunoDiena.lt

KELIAS DIENAS IEŠKOTAS KAUNIETIS RIMAS GRĮŽO Į NAMUS

  • 10

Kauno policija pranešė, kad nuo pirmadienio ieškotas vyras galiausiai grįžo namo.

Kauno pareigūnai vykdė 56-erių Rimo Barkausko paiešką. Jis gegužės 9 d. (pirmadienį) apie 15 val. išėjo iš namų Kaune, Pramonės pr., ir nebegrįžo.

Laimė, vyras atsirado sveikas ir gyvas.

Penktadienį policija pranešė, kad jis sugrįžo į namus.

GALERIJA

  • Kelias dienas ieškotas kaunietis Rimas grįžo į namus
Kauno policijos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (10)

nemanau

kad cia pirma karta dingo,bet ka daryt namiskiams tik ieskoti,o jam kas,kazkaip link senatves labai laikas greitai bega,cia pirmadienis cia jau penktadienis,neapsiskaiciavo diedas,aborotai musu jau ne tie

Sofija

Jūs neisivaizduojate kas dedasi tuo klausimų,tvarkingos moterys neturi ramybės.Eina tiesiog k... I namus, kaip kalės.Nesvarbu kad senas ,impotentas ,70 metų sukrešelis, pirštu bado matomai, vibratoriai.Nezinau turėtų padeti šeimom kovoti policiją,jie sako šeimos konfliktas ,taciau tokie smurtauja ,ne tik taip elgesi.Juk vyras kaip nebegali tuo pačiu ir psichiką yra pažeista,Sveikas suprastų kad yra senas , baigėsi meiles amzius ir taip toliau.Jie pyksta ant viso pasaulio ir daugiausia tie tokie,kurie valkatos buvo nuo jaunystės.

Xxx

"Nu jo" nuomonei pritariu,puikus komentaras,tokie turi apsimoketi už paieška.Valkatas pradėjo ieškoti,.Siulauu neileisti i namus,dar ligą kokią parsineš.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS