Įtariamus „Mercedes-Benz“ vagis sulaikė akimirksniu, gresia iki 10 metų kalėjimo | KaunoDiena.lt

ĮTARIAMUS „MERCEDES-BENZ“ VAGIS SULAIKĖ AKIMIRKSNIU, GRESIA IKI 10 METŲ KALĖJIMO

  • 5

Kauno pareigūnai gavo Vokietijoje gyvenančio Lietuvos piliečio pranešimą, kad jis buvo apvogtas ir šiuo metu iš jo Lietuvoje reikalaujama 10 000 eurų išpirkos, jei norima atgauti turėtą automobilį.

Iš Vokietijoje gyvenančio vyro buvo pavogta didelė suma grynųjų pinigų, juvelyriniai dirbiniai ir 2016 m. gamybos automobilis „Mercedes-Benz GL450“, kurio vertė 30 000 eurų. Vyras nurodė, kad už pagrobto automobilio sugrąžinimą nežinomas asmuo reikalauja 10 000 eurų išpirkos. Dėl to  turto prievartavimo pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Vasario 1 d. Kauno kriminalistai sulaikė du – 23-ejų ir 24-erių metų – įtariamuosius. Operatyviai atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, buvo nustatyta ir pagrobto automobilio „Mercedes-Benz GL450“ buvimo vieta. Tą pačią dieną automobilis buvo rastas Vokietijoje, Bonos mieste. Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai toliau atlieka šį ikiteisminį tyrimą. Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 181 str., įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų.

Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

GALERIJA

  • Įtariamus „Mercedes-Benz“ vagis sulaikė akimirksniu, gresia iki 10 metų kalėjimo
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

oi oi oi ...tik jau netrieskit teisesmaukiniai mafukai

neva gresia iki 10 metu kalejimo , tuoj variugos duos kysy is tu vogtu grynuju pinigu ir juvelyriniu dirbiniu .....ir rytoj laisvi kaip pauksciai, jau eis vogt kita masina....

tai wagiukams

neuzteko pavogtu pinigu ,ir juvelyriniu dirbiniu ,''zadnost pogubila''

pele

pastebiu profesnaliau pradejo dirbti policija.sekmes jems saunuoliai
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS