Kaune prie vairo sulaikyta ir girtutėlė moteris, ir avariją sukėlęs jaunas vyras | KaunoDiena.lt

KAUNE PRIE VAIRO SULAIKYTA IR GIRTUTĖLĖ MOTERIS, IR AVARIJĄ SUKĖLĘS JAUNAS VYRAS

  • 2

Sekmadienį Kaune prie vairo smarkiai apgirtę įkliuvo du žmonės – vyras ir moteris.

Kauno policija praneša, kad apie 13.10 val. Kaune, Marvelės g., pareigūnai nustatė neblaivią „Toyota“ automobilio vairuotoją. 45-erių moteriai, vairavusiai minėtą transporto priemonę, nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,54 prom.

Sekmadienio naktį, apie 1.20 val., dar vienas girtas vairuotojas sukėlė eismo nelaimę. Kaip teigiama Kauno policijos paros įvykių suvestinėje, Karaliaus Mindaugo pr., 25-erių vyro vairuojamas automobilis „Audi“ kliudė ta pačia kryptimi važiavusią ir sustojusią kitą transporto priemonę „Audi“, kurią vairavo 34-erių vyras. Transporto priemonę vairavusiam 25-erių vyrui, kuris yra praradęs teisę vairuoti, alkoholio matuokliu nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,21 ptom.

Portalas primena, kad vairuotojai, kuriems nustatytas didesnis nei 1,5 prom. girtumas yra traukiami baudžiamojon atsakomybėn. Už tai gresia bauda nuo 579 iki 868 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 2 iki 3 metų arba administracinį areštą nuo 10 iki 30 su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų.

Gairės: girti vairuotojai, sulaikyti girti vairuotojai, avarija LT
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Nuomonė

Nereikia pykti, niekas neliepia portalų informacija tikėti

Anonimas

Portalas, nenusišnekam ir neklaidinam žmonių. BK 281-1 straipsnis. Asmuo, kuriam nustatytas 1,51 promilių ir didesnis neblaivumas baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų. Bauda už nesunkų nusikaltimą nuo nuo 50 iki 2 000 MGL dydžio. (dauginti iš 50 eurų) Taip pat teisės vairuoti atėmimas nuo 1 iki 5 metų. Automobilio arba jo vertės konfiskavimas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS