Į Šančius sugrįžo liūdnai pagarsėję 90-ieji? | KaunoDiena.lt

Į ŠANČIUS SUGRĮŽO LIŪDNAI PAGARSĖJĘ 90-IEJI?

  • 16

Portalui kauno.diena.lt pavyko išsiaiškinti dėl ko sekmadienio popietę Žemuosiuose Šančiuose ginklu grasinta 32-ejų metų kauniečiui. Nors jis ir neigia įtariamųjų, kuriuos policijai pavyko sulaikyti įvykio vietoje, versiją, šie linkę įrodinėti, kad reikalavo nesumokėto atlygio už darbą.

Tačiau įtariamųjų nenaudai kalba jų teistumai.

Vienas iš jų – 24-erių alytiškis – jau teistas tris kartus (už smurtinius nusikaltimus bei sukčiavimą) ir tik rugpjūčio pradžioje paleistas į laisvę iš Alytaus pataisos namų. Be to, jo atžvilgiu pradėtas ir ne vienas ikiteisminis tyrimas dėl vagysčių.

Antrasis – 26-erių kaunietis – teistas jau penkis kartus: už neteisėtą disponavimą narkotikais, vagystes, apiplėšimą, sveikatos sutrikdymus bei viešosios tvarkos pažeidimą.

Būtent tokius asmenis minėtas 32-ejų metų kaunietis buvo trumpam priėmęs į darbą pagalbiniais darbininkais. Tačiau už pravaikštas bei neatliktą darbą turėjo juos atleisti. O jie, savo ruožtu, jaučiasi apgauti, nes darbdavys esą liko jiems skolingas 150 eurų.

Būtent dėl tokių pretenzijų šis ir pradėtas sekmadienį ieškoti. Iš pradžių skambinant jo namų telefonu ir ne juokais išgąsdinant šiuo atsiliepusią mamą. O vėliau paskambinus į mobilųjį paties darbdavio telefoną ir pareikalavus grąžinti skolą.

Po minėto skambučio reketuojamasis kreipėsi pagalbos į giminaitį. Šis jam patarė išsikviesti skambinusiuosius pokalbiui į A.Juozapavičiaus prospekte esančią garažų teritoriją. Ten atvykstančių laukė ne tik reketuojamasis su giminaičiu, bet ir du šio pasikviesti draugai.

Nepaisant to, atvykusieji skolos automobiliu „BMW 525“ ir toliau nenorėjo nieko girdėti.

Galiausiai jie pasiėmė iš automobilio ginklą ir plastikinę lazdą, po ko pareiškė, kad be pinigų neišvažiuos.

Išvydęs į save nukreiptą ginklą, reketuojamasis sugebėjo pranešti apie tai Bendrajam pagalbos centrui. Tačiau, panašu, kad grasinusieji tuo nepatikėjo ir toliau naudojo tą pačią retoriką, nepaisant jau minėtų kelių liudytojų.

Po minėto skambučio, užregistruoto apie 17.20 val., į įvykio vietą buvo pasiųsta policija, kuri sulaikė įtariamuosius nusikaltimo vietoje.

Policijos suvestinėje teigiama, kad iš jų paimtas į šratinį panašus pistoletas bei apkaba su trylika metalinių šovinių, po ko jie atsidūrė areštinėje.

Tačiau šiandien nuspręsta dėl jų suėmimo į teismą nesikreipti. Nepaisant to, kad jie įtariami apysunkiu (pagal gresiantį laisvės atėmimą iki penkerių metų) nusikaltimu – savavaldžiavimu, jie turi gyvenamąją vietą bei neturi jokių ryšių užsienyje, dėl ko, anot teisėsaugininkų, kreiptis į teismą dėl jų suėmimo – bergždžias reikalas.

Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Slanodke

Normalus laikai grižta

normaliu pastebejimu neleizdia paskelbt...filtruoja

a vo keiksmazodzius kurvos deda tolko piesnija ble...idiotai

sukos nufiltravo

test bledynos jus...padlos...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS