Kauno kriminalistų laimikis – narkotikų platintojas ir du pirkėjai | KaunoDiena.lt

KAUNO KRIMINALISTŲ LAIMIKIS – NARKOTIKŲ PLATINTOJAS IR DU PIRKĖJAI

  • 5

Ketvirtadienio rytą Kauno kriminalistai sulaikė tris vyrus, kurie, kaip įtariama, su savimi turėjo narkotinių medžiagų.

Gegužės 12 d. apie 9.40 val. Kaune, Sukilėlių pr., pareigūnams sustabdžius automobilį „Audi A3“, pas vairuotoją (g. 1984 m.) rastas plastikinis paketas – galimai narkotinė medžiaga.

Vos po dešimt minučių pareigūnai sustabdė tame pačiame prospekte važiavusį dar vieną automobilį „Opel Vectra“, vairuojamą vyro (g. 1996 m.), pas šio automobilio vairuotoją rasti du plastikiniai paketai su galimai narkotine medžiaga.

Pareigūnams išsiaiškinus, kur vyrai galimai įsigijo narkotinių medžiagų, Islandijos pl. sulaikytas ir galimai narkotines medžiagas platinęs vyras. Jo automobilyje „Opel Signum“ policijos pareigūnai aptiko dar du plastikinius paketus su galimai narkotinėmis medžiagomis. Visi vyrai buvo pristatyti į gydymo įstaigą tyrimui dėl narkotinių medžiagų vartojimo. Kauno apskrities gyventojai jau žinomi policijos pareigūnams – jie yra teisti už panašias nusikalstamas veikas.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti pradėta ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Pradėtas tyrimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

GALERIJA

  • Kauno kriminalistų laimikis – narkotikų platintojas ir du pirkėjai
Kauno policijos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

"VIPUBLIC GYM" #vipublicgym

"VIPUBLIC GYM" #vipublic

Mentukai pagauna

Teismai lobsta??

kad zemyn upe

visada buvo gezu alkasu arklyde. Ten nera ka veikt kas kajfa vartoja
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS