Kauno pareigūnai fiksavo lakstūnus magistralėje: stiprinsime kontrolę | KaunoDiena.lt

KAUNO PAREIGŪNAI FIKSAVO LAKSTŪNUS MAGISTRALĖJE: STIPRINSIME KONTROLĘ

  • 13

Penktadienį Kauno pareigūnai su kolegomis iš Lietuvos kelių policijos ėmėsi stebėti eismo kultūrą keliuose. Tačiau rezultatai pagrindinėje Lietuvos magistralėje nenudžiugino – užfiksuoti dideli greičio viršijimo atvejai.

Apie minėtą priemonę, kurios vasario 14-ąją ėmėsi pareigūnai asmeniniame socialinio tinklo „Facebook“ profilyje pasidalijo laikinasis Kauno pareigūnų vadas Elanas Jablonskas.

„Eismo kultūros formavimas yra vienas iš prioritetų. Šiandien Kauno apskr. VPK pareigūnams padėjo Lietuvos kelių policijos pareigūnai, kurie fiksavo nemenkus greičio viršijimo atvejus. Nuo šiol stiprinsime kontrolę ir pagrindinėje Lietuvos magistralėje, todėl kiekvienas dar kartą nusibrėžkime savo ribas ir prisidėkime prie eismo kultūros formavimo Lietuvos keliuose“, – rašė jis.

E. Jablonsko pasidalytose greičio matuoklių rodmenų nuotraukose matyti, jog lakstūnų penktadienį buvo ne vienas. Tarp greičio viršijimo atvejų fiksuoti tokie skaičiai kaip 163, 171 bei 172 km/val.

GALERIJA

  • Kauno pareigūnai fiksavo lakstūnus magistralėje: stiprinsime kontrolę
  • Kauno pareigūnai fiksavo lakstūnus magistralėje: stiprinsime kontrolę
  • Kauno pareigūnai fiksavo lakstūnus magistralėje: stiprinsime kontrolę
E. Jablonsko feisbuko nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (13)

Anonimas

Transliuojami ir aidi irasai su keiksmazodziais. Izeidinejami netik nekalti zmones, bet ir salies auksciausios institucijos. To mokinami vaikai

Nuomone.Grieztai bausti

Didinti baudas lakstantiem ir atimti automobilius.Kad galetume saugiai vazineti be psichiniu ligoniu .Juk kiekviena diena autoyvykiu del greicio.

jo

Skvernelio vargano biudžeto pildytojai - baudarinkiai
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS