Kauno prokuratūra dėl teršiamo Nemuno pradėjo ikiteisminį tyrimą | KaunoDiena.lt

KAUNO PROKURATŪRA DĖL TERŠIAMO NEMUNO PRADĖJO IKITEISMINĮ TYRIMĄ

  • 1

Kauno apygardos prokuratūra trečiadienį paskelbė pradėjusi tyrimą dėl Kaune, atkarpoje nuo Santakos iki Panemunės tilto, į Nemuną galimai leidžiamų teršalų.

Pasak prokuratūros, tyrimas dėl įtariamų aplinkosaugos pažeidimų pradėtas atsakingoms institucijoms nesiėmus tinkamų priemonių stabdyti daromą žalą aplinkai. Pirminiais duomenimis, į upę leidžiamas mazutas.

Prokuratūra teigia, kad už aplinkos apsaugą atsakingos institucijos apie situaciją jau buvo informuotos keletą kartų, tačiau nesiėmė efektyvių priemonių tokiems pažeidimams šalinti ir ignoruoja daromą žalą aplinkai.

Kauno apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai dėl šios situacijos pradėjo tyrimą, siekiant nustatyti galimus viešojo intereso pažeidimus ir užkirsti kelią aplinkos apsaugos pažeidimams.

Prokuratūros teigimu, tai jau antras toks atvejis per mėnesį.

Pirmasis atvejis, kai prokuratūra savo iniciatyva šį mėnesį ėmėsi tyrimo, buvo birželio 9 dieną. Teisėsauga ėmėsi aiškintis dėl Lazdijų rajono savivaldybėje esančio galimai nelegalaus sąvartyno.

BNS kreipėsi komentaro į Aplinkos apsaugos departamentą. Institucija žadėjo jį pateikti vėliau.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Ernestas.

Melas. Lietuvos Respublikos lietuvių Velnio išpažintojų karo kurstymas, propoganda. Stagnacija partizanai banditai tautos atmintyje, kol gyva bus tauta ir laisvės troškimas. partizanų kovos. laisvės galėjo trokšti tik banditai arba psichiniai ligoniai. sistema demaskavo pati save. kurgi ne- tai palaima, o nepriklausomybės troškimas- na kas kita kaip liguistas kliedesys. LR Kauno vpk, D. Žukauskas, M. Baršys. V. Adamkus, A. Kubilius. Š. Jonušas, Pilipavičius, E. Žigutis. Miknienė J. Raudeliūnienė, Levinskienė, Sakalaitė, Valaitis, , G. Petrauskas, p. Mačiulis, A. Palionis, M. Jurgutis, V. Matijošaitis, R. Simkautytė-Kundrauskė, H. Daktaras, G. Gelčys. Všį Ernmar Respublika. 1.2 procento gyventojo paramos 2022 metų forma. Luminor LT294010051005573106. Direktorius, Ernestas Marcinkevičius.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS