Kauno rajone užgeso mergytės gyvybė: šeima policijai nebuvo žinoma | KaunoDiena.lt

KAUNO RAJONE UŽGESO MERGYTĖS GYVYBĖ: ŠEIMA POLICIJAI NEBUVO ŽINOMA

  • 10

Policijos departamentas trečiadienį pranešė apie skaudžią netektį Kauno rajone. Nurodoma, kad antradienį apie 7.50 val. Kauno rajone esančiuose namuose rastas mirusios mergytės, gimusios 2022 metais, kūnas be išorinių smurto žymių.

Kauno Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) atstovai portalui kauno.diena.lt patikslino, kad mergaitei buvo kiek daugiau nei mėnuo laiko. Iki skaudžios nelaimės tėvams nebuvo tekę turėti reikalų su policijos pareigūnais.

„Šeima policijai nebuvo žinoma“, – nurodė Kauno VPK atstovė Dovilė Ežerinskienė.

Ji negalėjo patikslinti, kurioje Kauno rajono seniūnijoje įvyko ši nelaimė. Taip pat kol kas neaišku, ar šeimoje augo daugiau vaikų, ar tai buvo pirmagimis.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą kūdikio mirties priežasčiai nustatyti.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

LOL

neiko nezino, o raso strapsni :)))

Xy

Žurnalistai turbūt nieko negirdėjo apie kūdikių staigios mirties sindromą. Kriminalą daryt įdomiau.. Gėda. Užuojauta tėvams.

Kas per pavadinimo šlykštumas

Ar jums ne gėda, žurnaliūgos? Taip jau būna, maži vaikai kartais miršta nespėjus tėvams net pastebėti, paklauskite medikų. Tačiau iš karto ieškoma tėvų „nusikaltimo“ ir žurnaliūgos nesismulkina ir nesijaudina kaip paveiks nelaimėje atsidūrusią šeimą, artimuosius toks pavadinimas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS