Kontrabandines cigaretes muitininkai traukė iš „Mercedes-Benz“ slėptuvių | KaunoDiena.lt

KONTRABANDINES CIGARETES MUITININKAI TRAUKĖ IŠ „MERCEDES-BENZ“ SLĖPTUVIŲ

  • 0

Kauno teritorinės muitinės pareigūnai Kybartų kelio poste sulaikė lengvąjį automobilį „Mercedes-Benz“, iš Rusijos į Lietuvą slėptuvėse vežusį kontrabandinių rūkalų už daugiau kaip 6 tūkst. eurų.

33-ejų Kaliningrado srities gyventojas automobiliu „Mercedes-Benz“ į muitinės postą atvyko vasario 8-ąją, apie 2 val. nakties. Muitinės pareigūnus jis patikino gabenantis tik leidžiamą kiekį akcizinių prekių, tačiau įvertinę galimą riziką bei įtardami, kad šia transporto priemone gali būti gabenamos nedeklaruotos prekės, pareigūnai nusprendė jo vairuojamą automobilį patikrinti detaliau.

Atliekant tikrinimą, pareigūnų įtarimai netruko pasitvirtinti – automobilyje už galinės sėdynės specialiai įrengtose slėptuvėse buvo rasta paslėpta 2 tūkst. pakelių cigarečių „Golden Gate“ be banderolių, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau kaip 6 tūkst. eurų.

Muitinės pareigūnai sulaikė ir cigaretes, ir automobilį, o vairuotojui surašė administracinio nusižengimo protokolą. Už šį pažeidimą kaimyninės šalies piliečiui gresia nemaža piniginė bauda, tabako gaminių ir transporto priemonės konfiskavimas.

GALERIJA

  • Kontrabandines cigaretes muitininkai traukė iš „Mercedes-Benz“ slėptuvių
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS