Kriminalistų laimikis – du kilogramai amfetamino, sulaikytas ir platintojas iš Garliavos | KaunoDiena.lt

KRIMINALISTŲ LAIMIKIS – DU KILOGRAMAI AMFETAMINO, SULAIKYTAS IR PLATINTOJAS IŠ GARLIAVOS

  • 16

Marijampolės apskrities kriminalinės policijos pareigūnai išaiškino įtariamąjį narkotikų platinimu ir aptiko du kilogramus amfetamino.

Kaip antradienį pranešė policija, Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai slaptą sulaikymo operaciją surengė turėdami duomenų, kad Garliavos miesto gyventojas galėjo intensyviai platinti narkotines bei psichotropines medžiagas.

Pareigūnų duomenimis, dalis sulaikytojo išplatintų narkotinių ir psichotropinių medžiagų patekdavo į Marijampolės apskritį.

Kratų metu įtariamojo gyvenamojoje vietoje bei kitose konspiracinėse vietose buvo rasti ir paimti du kilogramai psichotropinės medžiagos, taip pat narkotinėms ir psichotropinėms medžiagoms pakuoti ir sverti skirtos priemonės.

Sulaikymas įvykdytas spalio 6 dieną. Pasak Marijampolės apskrities policijos atstovės, anksčiau apie jį nepranešta siekiant nepakenkti tyrimui.

Teisėsauga pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl labai didelio kiekio narkotinių medžiagų platinimo, už tai gresia iki 10 metų nelaisvės. Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

GALERIJA

  • Kriminalistų laimikis – du kilogramai amfetamino, sulaikytas ir platintojas iš Garliavos
  • Kriminalistų laimikis – du kilogramai amfetamino, sulaikytas ir platintojas iš Garliavos
Marijampolės policijos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (16)

ne tas

Kelias su takeliu anksciau ar veliau susikerta,o A.K zmogau, tau kelio atgal jau nebera..

Roma

Kokie 10m jis ir toliau vaiksto gatvem savo ta baisia "Vyriska" eisena...kiek ten vaiku garliavos "gaujoi" is namu..nors turejo seniai sesti...manau jie priversti ta daryti...kaskam tai naudinga,o tie vaikai juk ir seimas turi...baisu...

Opa

A.kleiza ozy pridaves savo "draugus" bek kuo greiciau
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS