Miglotas vyro dingimas pakeliui į Jonavą: gal matėte? | KaunoDiena.lt

MIGLOTAS VYRO DINGIMAS PAKELIUI Į JONAVĄ: GAL MATĖTE?

  • 14

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl dingusio be žinios Arūno Gudžiūno, gim. 1964 m., paieškos.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad 2020 m. gegužės 15 d. galėjo A. Gudžiūnas atvyko į Klaipėdos miestą ir gegužės 16 d. apie 21.00 val. galimai išvyko į Jonavą bei dingo be žinios. Paskutinį kartą su juo bendrauta telefonu gegužės 16 d., dingusiajam būnant Klaipėdos mieste. Vėliau su A. Gudžiūnu galimybės susisiekti nebuvo, asmens telefonas buvo išjungtas.

A. Gudžiūno požymiai: apie 170 cm. ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, plaukai trumpai kirpti, tamsūs, pražilę, vyras nešiojo dantų protezus. Vilkėjo juodos spalvos trumpą striukę, melsvos spalvos bliuzoną, tamsios spalvos megstinį aukštu kaklu , juodos spalvos sportines kelnes, avėjo juodos spalvos batus. Su savimi turėjo vyrišką (medžiaginę) rankinę.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad A. Gudžiūnas 2020 m. gegužės 17 d. galėjo būti Gargžduose, bei degalinėje Vilniaus pl., Saulažolių k., Klaipėdos rajone.

Ką nors žinančius apie galimą asmens buvimo vietą, policija prašo susisiekti su tyrėja S. Zabite, el.p. simona.zabite@policija.lt, arba tel 8700 60923 arba 112.

Rašyti komentarą
Komentarai (14)

cia

Sena istorija,nuo pavasario,dingo ir tiek,nei gyvo nei mirusio,kaip ir to jauno bernioko kur viesejo pries naujus vandziogaloj,sedejo ,atsikele ir isejo ir viskas,jokio nera,bet kazkur jie visi tai yra

pavardė panaši

o čia ne iš tų gudžiunų kur vilkyčiuose paukštyno direktorius ir ralio šeimininkas

Blieeat

Taigi karantinas - namuose reik sedeti ir TV pagalba ziureti. Ir vsio. o jie kurvwa, vazinejasi, slankioja po norfas ir dingsta i Emyratus. Namie , prie lovos ir taskas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS