Vienas kartas nemelavo: piktybinė pažeidėja pėsčiųjų perėjoje sunkiai sužalojo paauglę ir pabėgo | KaunoDiena.lt

VIENAS KARTAS NEMELAVO: PIKTYBINĖ PAŽEIDĖJA PĖSČIŲJŲ PERĖJOJE SUNKIAI SUŽALOJO PAAUGLĘ IR PABĖGO

  • 24

Trečiadienio popietę Kaune, Žemuosiuose Šančiuose, techniškai netvarkingu ir neapdraustu automobiliu važiavusi beteisė moteris pėsčiųjų perėjoje partrenkė nepilnametę. Negana to, vairuotoja pasišalino iš įvykio vietos. Ją suradus, paaiškėjo, kad tam buvo ir kitų – ne vien išvardintų priežasčių.

Kaip praneša Kauno policija, šis eismo įvykis užregistruotas apie 14.20 val. A. Juozapavičiaus pr. – M.K.Čiurlionio tilto prieigose. Ten esančioje nereguliujamoje pėsčiųjų perėjoje automobilis „Mazda 6“, vairuojamas tokios teisės neturinčios 32-ejų kaunietės, kliudė šešiolikmetę ir pasišalino iš įvykio vietos.

Pasak policijos, ši „Mazda“ neturi galiojančios privalomos techninės apžiūros ir yra neapdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Tai paaiškėjo, suradus bėglę už 500 metrų esančioje artimiausioje šalutinėje gatvelėje. V.R. buvo blaivi. Tačiau šios vairuotojos dosje kalba pati už save: pernai ji jau tris kartus bausta už vairavimą neturint tokios teisės. V.R. jos niekada neturėjo. O „Mazda“ registruota kito asmens, gyvenančio ne Kaune, vardu. Nors pareigūnai nelinkę atmesti, kad tikroji šio automobilio savininkė – V.R., įsigijusi jį iš minėto asmens, tačiau neperregistravusi savo vardu.

Be to, V.R. jau du kartus teista – už vagystę bei šmeižtą. Už pastarąjį – ne per seniausiai. Šis nuosprendis dar neįsiteisėjęs.

Remiantis liudytojais, kurių akyse viskas įvyko, per pėsčiųjų perėją ėjusi paauglė buvo partrenkta jau antroje eismo juostoje, kai pirmąja miesto centro link važiavęs automobilis sustojo jos praleisti.

Sužalota paauglė dėl daugybinių kojos lūžių paguldyta į ligoninę.

Gairės: eismo nelaimė, avarija LT, partrenkta nepilnametė, pabėgo iš įvykio vietos, beteisė vairuotoja
Rašyti komentarą
Komentarai (24)

Mašinistai nebūna Kaune kalti

Kadangi ji buvo blaivi kalta mergiotė,nėra ko vaikščioti kai pandemija(kurio nėra,visa tai reptiloidų sąmokslas).

Lietuve

Visam Gyvenimui tokiems pažeidėjams teises

Juos traiško jie patenkinti žuvusius kaltina

Nieko naujo,realybe.Kaunas pirmauja europoje pagal pėsčiujų mirtis perėjose.O aborigenams patinka nes jie visą gyvenimą vergavo ir buvo žeminami...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS