Per parą Kauno pareigūnams įkliuvo vienuolika vairuotojų, neturinčių teisės vairuoti

Per parą Kauno pareigūnams įkliuvo vienuolika vairuotojų, neturinčių teisės vairuoti

2025-11-20 16:14
BNS inf.

Kauno pareigūnai trečiadienį, per vieną parą, Kaune bei Kauno ir Kėdainių rajonuose išaiškino 11 atvejų, kai vairuotojai sėdo prie vairo neturėdami teisės vairuoti.

Per parą Kauno pareigūnams įkliuvo vienuolika vairuotojų, neturinčių teisės vairuoti
Per parą Kauno pareigūnams įkliuvo vienuolika vairuotojų, neturinčių teisės vairuoti / Asociatyvi Ž. Gedvilos / BNS nuotr.

Kaip ketvirtadienį pranešė Kauno apskrities policija, tarp pažeidimų – vairavimas, kai teisė vairuoti buvo atimta ar sustabdyta, taip pat atvejai, kai asmenys apskritai nėra įgiję teisės vairuoti.

„Įprastai per savaitę nustatome apie 15–20 tokių pažeidimų, kuomet prie vairo sėda asmenys, neturintys teisės vairuoti, tad faktas, jog vos per parą buvo nustatyta net 11 tokių vairuotojų – neramina“, – sako Kauno apskrities Kelių policijos skyriaus pareigūnai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
JO

OJ BLE KAIP DIRBA, VIENUOLIKA, PER PARĄ, BLE ATVAŽIOUKIT Į JURBARKO GATVĘ KARTAIS PER PUSVALANDĮ TIEK PROFESIONALŲ MINA PER ŽENKLĄ EISMAS DRAUDŽIAMAS O ČIA PER PARĄ VIENUOLIKA TAI JUM GAL DAR IR PREMIJĄ IŠRAŠYT
1
0
Kada

pradesite rimtai ziureti i siautejancius vairuotojus gatvese.
1
0
ZILVNAS RURYS

dabar be teisiu moka vaziuot atsakomybes jokios
3
0
Visi komentarai (4)