Pareigūnai lipa ant kulnų narkotikų platintojams: vienas sprukdamas šoko iš trečio aukšto | KaunoDiena.lt

PAREIGŪNAI LIPA ANT KULNŲ NARKOTIKŲ PLATINTOJAMS: VIENAS SPRUKDAMAS ŠOKO IŠ TREČIO AUKŠTO

  • 7

Per dieną – net du sulaikytieji, su savimi turėję galimai narkotinių medžiagų, praneša Kauno policija.

Vasario 8 d. Kauno pareigūnai, dirbdami teritorijoje, Kėdainių g. Kaune, patikrinimui sustabdė vyrą, sukėlusį įtarimą. Nuojauta pareigūnų neapgavo – užkalbintas 26-erių vyras atrodė pasimetęs, nesugebėjo paaiškinti, kur eina, kalbėjo nerišliai. Atlikus dalinę apžiūrą paaiškėjo ir motyvas – su savimi anksčiau neteistas kaunietis turėjo 12 folijos ritinėlių, kuriuose galimai – augalinės kilmės narkotinės medžiagos. Dėl galimo narkotinių medžiagų vartojimo vyras buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Tęsiant tyrimą ir aiškinantis rastų narkotinių medžiagų kilmę, tą pačią popietę pareigūnai Kaune, Baltijos g., sulaikė ir dar vieną vyrą. Anksčiau teistas 26-erių kaunietis, pamatęs policijos pareigūnus, dar bandė sprukti – iššoko iš daugiabučio namo laiptinės trečio aukšto ir šalinosi, tačiau netrukus buvo sulaikytas ir dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą.

Vyro kuprinėje buvo rasti 3 folijos ritinėliai su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga, o atlikus kratas jo gyvenamojoje vietoje, buvo aptikti dar 78 folijos lankstinukai galimai su augalinės kilmės narkotinėmis medžiagomis, taip pat grynieji pinigai.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu. Už tai gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Anonimas

Štai kokių gaidžių nori Laisvės partija , legalizuodama narkotikus. Tokie , apsinešę jaunuoliai , ne tik naudos šaliai neatneša, bet ir žaloja save , o daugeliu atveju ir kitus

KARTUVES LANZBERGO BANDITAMS

30 METU NAIKINA LIETUVIU TAUTA!

As

O Slabotkei runkelyne prie sodros Stulgynskio gtv. ir aplink,vaiksto kaip zombiai apsinarkasine,jau ne viena karta kvietem policija,baisu iki Maksimos sutemus eiti,tipo jie nezino,ar nenori zynoti,gal tada duoklem pasidalintu.Kiek mamu kencia,bijo mamos atvirai kalbeti,duoda i skolas,paskui veza i miska,ismusineja skolas,kencia artymieji,mamu sielvartas begalinis,matyti savo vaika einanti i kapus,ne duok dieve niekam tokios nelaimes namuose,ir kada pagaliau bus tvarka....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS