Pravieniškėse – nusikalstamų grupuočių narių maištas | KaunoDiena.lt

PRAVIENIŠKĖSE – NUSIKALSTAMŲ GRUPUOČIŲ NARIŲ MAIŠTAS

  • 16

Vėlų pirmadienio vakarą Pravieniškių pataisos namuose kameroje buvo užsibarikadavę nuteistieji, rašo portalas delfi.lt.

Prieš vidurnaktį 23.20 val. trečiajame lokaliniame sektoriuje, kur kamerinio režimo patalpose šiuo metu įkalinti kalėjimo subkultūrą proteguojantys organizuotų nusikalstamų grupuočių nariai, surengtas maištas.

Kaip portalui sakė pataisos namų direktorius Dainius Sušinskas, suveikė elektroninių prietaisų sistema, ji parodė, kad kamerose esantys nuteistieji gali naudotis mobiliojo ryšio telefonais.

Anot jo, atėję prižiūrėtojai neturėjo galimybių patekti į vidų.

Padarėme neplanines kratas – rasta draudžiamų daiktų – lankstinukas, galbūt su narkotinėmis medžiagomis, kitoje kameroje – mobiliojo ryšio telefonas su SIM kortele.

„Šiandien padarėme neplanines kratas – rasta draudžiamų daiktų – lankstinukas, galbūt su narkotinėmis medžiagomis, kitoje kameroje – mobiliojo ryšio telefonas su SIM kortele. Šiandien tik tiek pavyko rasti, bet kiek buvo vakar vakare, sunku pasakyti – gal ką ir bandė paslėpti“, – portalui sakė D. Sušinskas.

Dėl įvykio pradėtas tarnybinis patikrinimas bei ikiteisminis tyrimas.

Šią savaitę Pravieniškėse pareigūnai sustiprino nuteistųjų priežiūrą, nuolat stebi ir tikrina jų gyvenamąsias patalpas, siekdami užkardyti vadinamąją Jūros šventę.

GALERIJA

  • Pravieniškėse – nusikalstamų grupuočių narių maištas
Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Emigrantas

Zasiuku i2 valandu prasimankstintu aikstej nereiktubarikaduot patys mental kalti patys mobiliakus parduod kalejimas tai verslo imone

:D

:D Juogdariai susirinko pakomentuoti nesamones. :D

...

Puiki proga ten sėdinčius pas Abraomą pasiųst.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS