Iš Pravieniškių kalinys bėgo dėl problemų, bet prisidarė jų dar daugiau – užsidirbo 13-tą nuosprendį | KaunoDiena.lt

IŠ PRAVIENIŠKIŲ KALINYS BĖGO DĖL PROBLEMŲ, BET PRISIDARĖ JŲ DAR DAUGIAU – UŽSIDIRBO 13-TĄ NUOSPRENDĮ

  • 2

Iš Pravieniškių pataisos namų rudenį pabėgęs Albertas Bykovas ketvirtadienį išgirdo dar vieną teismo nuosprendį – jam skirta šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Tai – jau tryliktas nuosprendis šiam vyrui.

Pastarasis nuosprendis balandžio 22 d. paskelbtas Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmuose.

A. Bykovas kaltu prisipažino visiškai. Teismui paaiškino, kad nusprendė pabėgti iš pataisos namų ir taip atkreipti dėmesį į savo problemas. Prieš vakarinį patikrinimą perlipo per tvorą ir nuėjo link autostrados. Paskui susistabdęs automobilį nuvyko į Kauną.

„Būdamas Kauno mieste iš parduotuvės „IKI“ pavogė penkis ar šešis akinius. Vėliau nuvyko į Šilainių mikrorajoną, kur gyvena jo dėdė. Dėdės namuose nerado ir visą naktį praleido namo laiptinėje.“ – teigiama teismo nuosprendyje.

Teismas A. Bykovui skyrė šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Ją skiriant atsižvelgta į tai, kad anksčiau dvylika kartų teistas vyras, nusikalto atlikdamas bausmę įkalinimo įstaigoje. Bausmės atlikimo metu iki naujos nusikalstamos veikos padarymo drausmine tvarka jis nebaustas, neskatintas, pataisos įstaigos charakterizuojamas neigiamai.

2020 metų rugsėjo 18 dienos nuosprendis, pagal kurį nuteistasis atlikinėjo laisvės atėmimo bausmę yra subendrintas su bausmėmis, paskirtomis 2020-ųjų gruodžio 11 d. nuosprendžiu ir 2020 metų gruodžio 21-osios baudžiamuoju įsakymu.

„Todėl šiuo teismo nuosprendžiu paskirta bausmė nėra bendrinama su bausmėmis paskirtomis aukščiau paminėtu teismo nuosprendžiu ir teismo baudžiamuoju įsakymu, nes nuosprendžiui įsiteisėjus paskirtos bausmės A. Bykovui bus subendrintos ir paskirta galutinė subendrinta bausmė vykdymo procese“, – išaiškino teismas.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui, skundą paduodant per Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmus.

Primename, kad A. Bykovas būdamas nuteistas už vagystę dešimties mėnesių ir 20 dienų terminuoto laisvės atėmimo bausme, praėjusių metų lapkričio 13 d. apie 18.30 val. perlipo per Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos tvorą ir pabėgo. Tačiau po dienos – lapkričio 14-ąją pranešta, kad vyras buvo sulaikytas Kaune.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Kopustas.

O ka jus zinot? Gal zmogus pabego nes jam ten nepatiko.

utilizuot tokius recidyvistus gnydas reikia

arba uzdarytus visam laikuj uz grotu laikyt , o ne ,,,,teist,,, po 10 --8 ar 6 menesius laisves atemimo ....nes tokiomis bausmemis teisesmaukiniu mafija su savo ,,,teismais,,, tik gamina ir veisia nusikaltelius , kurie po 10 teistumu ytraukia y kriminalinius nusikaltimus , narkomanija ,alchogolizma vis daugiau jaunimo ir vaiku ....

SUSIJUSIOS NAUJIENOS