Tarp įtariamų amfetamino Kaune platintojų – ir jauna moteris | KaunoDiena.lt

TARP ĮTARIAMŲ AMFETAMINO KAUNE PLATINTOJŲ – IR JAUNA MOTERIS

  • 1

Kauno policija praneša, kad į teismą perduota byla dėl dviejų Kauno miesto gyventojų, kurie įtariami psichotropinės medžiagos – amfetamino platinimu.

Kauno pareigūnai, gavę informacijos apie galimai Kauno mieste platinamas narkotines medžiagas, nustatė 26-erių metų moterį, kuri galimai vykdė amfetamino platinimą. Taip pat nustatytas 30-ies metų vyriškis, kuris psichotropines medžiagas galimai tiekė minėtai merginai. Pareigūnai, atlikę eilę ikiteisminio tyrimo veiksmų, gavo duomenų apie įvyksiantį narkotinių medžiagų pardavimą bei jų gabenimą.

Dar vasarą, birželio mėnesį, Kaune, Tilžės gatvėje sustabdytame 38-erių metų kauniečio vairuojamame automobilyje, apžiūros metu rasti paketai su galimai psichotropine bei augalinės kilmės narkotine medžiaga. Vairuotojas sulaikytas, jam pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso, dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Tą pačią dieną apie 15.20 val. Kulvos g., Kaune buvo sustabdytas ir minėtos merginos automobilis. Apžiūros metu rasti trys plastikiniai paketai su galimai psichotropine medžiaga. Policijos pareigūnai sulaikė ir 30-metį kaunietį, kuris merginai galimai perdavė psichotropinės medžiagas. Šio vyro bute pareigūnai rado galimai psichotropinių medžiagų. Sulaikytam vyrui ir merginai pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.

Tyrimo metu pareigūnai nustatė, jog 26-erių metų mergina po pirmojo sulaikymo ir toliau tęsė disponavimą psichotropinėmis medžiagomis. Liepos 3 d. policijos pareigūnams Kaune, Baltijos g. patikrinus merginos rankinę, buvo rasti du maišeliai su galimai psichotropine narkotine medžiaga. Jai tuomet pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis gresia laisvės atėmimas iki dviejų metų. Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, įstatymai numato didžiausią galimą bausmę – laisvės atėmimą iki 8 metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

GALERIJA

  • Tarp įtariamų amfetamino Kaune platintojų – ir jauna moteris
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Keista

Atrodytų, kad tik Kauno policija vis gaudo ir gaudo narkotiku vežėjus, platintojus ir t.t., kurie, turbut, vis veža į Vilniaus taborą.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS