Tėvų pagalbos šauksmas: prie mokyklos narkotikų pavartojusiai dukrai pasidarė silpna | KaunoDiena.lt

TĖVŲ PAGALBOS ŠAUKSMAS: PRIE MOKYKLOS NARKOTIKŲ PAVARTOJUSIAI DUKRAI PASIDARĖ SILPNA

Jonavoje ugniagesiai per tvorą kėlė, kaip manoma, dėl narkotikų vartojimo sunegalavusią 14-metę paauglę.

Pirmadienį, apie 19.30 val., tarnybos gavo merginos tėvų pagalbos prašymą, jog dukrai, galbūt pavartojus narkotinių medžiagų, pasidarė silpna.

„Jonavoje, Kauno gatvėje, nepilnametė, gimusi 2007 metais, galimai vartojo narkotines medžiagas. Nepilnametė pristatyta į gydymo įstaigą“, – BNS sakė Kauno apskrities policijos atstovė Dovilė Ežerinskienė.

Nepilnametė pristatyta į gydymo įstaigą.

Paaiškėjus, kad mergina yra pradinės mokyklos teritorijoje, į įvykio vietą iškviesti ir ugniagesiai. Mokyklos vartai buvo užrakinti, todėl medikai negalėjo patekti į vidų.

Manoma, kad paauglė į teritoriją pateko perlipusi vartus.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Džiuginta Vaitkevičienė BNS sakė, kad ugniagesiai merginą perkėlė per tvorą ir įkėlė į greitosios automobilį.

Rašyti komentarą
Komentarai (21)

Kaltas seimas !

Dekokite laisves partijai !! Jie uz narkotiku legalizavima.

Warm cat

Pamanykit snargle narkotikų pabandė,tokia tik palikt patvory,tegu springsta,protingi paaugliai net nežiūri į tą pusę,o valkateles tik daužyti.

nekurie seimunai labai siekia

legalizuot narkotikus.... nu tipo laisve zidzriems tai tebunie ir laisve narkomanams...a visiems kitiems privalomos vakcinos testai valdzioj sulindus mafija truks plysz PSD vezdu tautai paskutini danti stengias ismust....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS