Kauno „Maximoje“ kompiuterį nugvelbę ilgapirščiai – nustatyti | KaunoDiena.lt

KAUNO „MAXIMOJE“ KOMPIUTERĮ NUGVELBĘ ILGAPIRŠČIAI – NUSTATYTI

  • 7

Vakar Kauno policija prašė padėti atpažinti vaizdo kamera užfiksuotus asmenis, galimai įvykdžiusius vagystę. Nepraėjus nė parai vyrai buvo nustatyti.

Antradienį, vasario 12 d., Kauno policija pasidalijo informacija apie vagystę Kauno centre.

Pasak pareigūnų, sausio 11 d. apie 19.45 val. Kęstučio g. esančiame prekybos centre „Maximoje“ buvo pavogtas prie kasos paliktas nešiojamasis kompiuteris. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrus, galinčius turėti tyrimui reikšmingos informacijos. Juos pareigūnai prašė padėti atpažinti. 

Trečiadienio rytą atsiųstame pranešime policija dėkoja visiems, kurie dalijosi informacija ir teigia, kad ieškoti asmenys – nustatyti.

Už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

As

Kad vienas is ju siaip liudytojas kodel cia isreklamuotas kaip vagis? Nieko sau zurnalistai dirba...patarimas: zmogau,paduok i teisma uz orumo zeminima klastojant faktus.gal prades zurnalistai dirbti kaip zmones

Nekenčiu mentų

Man tai įdomu ko tie mentai laukė visą mėnesį kad paskelbtų jų nuotraukas,??? Už neištyrtas bylas galėtų mažesnes algas mokėti,tai gal tada subines pajudintų.

Nuomone.Tik darbas tokius pamokins.

Ne sodinti ,o idarbinti ,kad lemktu nugara ir uzsidirbtu duona sau ir baudai.Kodel tokus issigimelius turime peneti ir dar skundusrasineja.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS