VI forto žiedinėje sankryžoje kliudyta pėsčioji: kaip išvengti nelaimių? | KaunoDiena.lt

VI FORTO ŽIEDINĖJE SANKRYŽOJE KLIUDYTA PĖSČIOJI: KAIP IŠVENGTI NELAIMIŲ?

  • 4

Atidumo trūksta ir pėstiesiems, ir vairuotojams. 

Policija nepavargdama akcentuoja, kad daugumos nelaimių keliuose galima išvengti pasirinkus saugų greitį ir įvertinus situaciją prieš žengiant į važiuojamąją kelio dalį.

Tačiau nelaimių vis tiek pasitaiko.

Ketvirtadienį 11.30 val. VI-ojo forto žiedinėje sankryžoje automobilis „Fiat“ kliudė pėsčiąją. Laimei, pirminiais duomenimis, moteris atsipirko stresu ir išgąsčiu. Medikų pagalba buvo nereikalinga.

Avarijos aplinkybes, kai P. Baršausko g. 70-mečio vairuojamas automobilis susidūrė su 55 metų moterimi, aiškinasi pareigūnai. Vairuotojas – blaivus.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Artas

Toje perejoje pastoviai eina nepakele akiu nuo telefono...Kaip apsaugoti puskvailius savizudzius, kurie net ne gatveje sugeba atsitrenkti i kitus pesciuosius?

Ramunas

Ten buvo ne Fiat o seat

Juozas

Gaila, kad policijos išsilavinimas neleidžia suprasti, kad pėsčiasis yra toks pat eismo dalyvis, kaip ir automobilio vairuotojas. Jam taip pat privalu elgtis gatvėje pagal KET- eiti per gatvę tik įsitikinus saugumu, stebėti situaciją aplinkui, o ne grožėtis tik savo kojytėmis. Pėsčiojo sustojimas praktiškai momentinis, todėl jam tenka didžiausia kaltė dėl susidūrimo.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS