Avarija VI forto žiedinėje sankryžoje: eismą reguliavo pareigūnai | KaunoDiena.lt

AVARIJA VI FORTO ŽIEDINĖJE SANKRYŽOJE: EISMĄ REGULIAVO PAREIGŪNAI

  • 6

VI forto žiedinėje sankryžoje vėl prireikė pareigūnų. Ties įvažiavimu į žiedinę sankryžą iš Pramonės prospekto užfiksuotas eismo įvykis. 

Avarijos pareigūnai nesureikšmino, anot jų, ji – eilinė, bet dėl speficinės vietos ėmė formuotis eismo spūstys.

Pareigūnų užduotis – reguliuoti eismą, kad sąlygos netaptų dar sudėtingesnės ir kitiems vairuotojams netektų ilgiau sėdėti kamščiuose.

„Žmogus po avarijos vairuoti kažkaip negalėjo. Nieko ten baisaus. Laukia, kol atvažiuos traliukas“, – portalui kauno.diena.lt sakė policijos budėtojas.

Pasiteiravus apie galimas avarijos priežastis, pareigūnas šyptelėjo. „Per langą, kai pažiūri, matosi. Žiema užklupo netikėtai“, – snygiui ir atidumo trūkumui įvykį priskyrė pašnekovas. 

Gairės: avarija LT, avarija Kaune, VI forto žiedinė sankryža, policija, eismas, žiema
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

šviesoforo

Reikia šviesoforų, kaip prie Kauno pilies žiedo. Nenormalios spūstys šiame žiede.

Iš kaimo

O jei žiede pastatyti 4 - 5 šviesaforus ir juoa sureguliavus mašinoos pačios išlakkstytų

Skiaras

Jau rašiau ir dar rašysiu. VI forto žiedas nenormaliai apkrautas transportu, todėl būtina skubiai atstatyti kažkada buvusį posūkį iš Baršausko g. į Pašilės gatvę. Turiu omenyje transportą, atvažiuojantį nuo stoties pusės. Ir dar viena detalė - Kauno transporto organizavimo nemokšos šioje sankryžoje įrengė pėsčiųjų perėją. Mašinos stovi, pėsčiokai eina, o kodėl tuo metu transportas negali sukti į Pašilės gatvę?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS