Vyro rankinę su tūkstančiais eurų nugvelbė akimirksniu – už informaciją žada atlygį | KaunoDiena.lt

VYRO RANKINĘ SU TŪKSTANČIAIS EURŲ NUGVELBĖ AKIMIRKSNIU – UŽ INFORMACIJĄ ŽADA ATLYGĮ

  • 18

Šeštadienį Kaune, „Urmo“ miestelio automobilių stovėjimo aikštelėje įvykdyta žaibiška vagystė. Į portalą kauno.diena.lt kreipęsis kaunietis tikina, kad ilgapirščiai padarė ne vieno tūkstančio eurų nuostolį, o už bet kokią vertingą informaciją bus atsilyginta.

Vos kelias minutes trukusi vagystė įvykdyta šeštadienį apie 11 val. Kaip tikina nukentėjęs kaunietis, į Pramonės pr. esantį „Urmo“ miestelį jis atvažiavo išsikrauti prekių.

„Savo baltos spalvos „Mercedes-Benz“ palikau Raudonajam pasaže esančioje stovėjimo aikštelėje, maždaug tarp 2-3 sandėlio. Nešiau atsivežtas prekes į man priklausančią parduotuvę, o nuo automobilio atsitraukiau vos kelioms minutėms. Sugrįžęs pamačiau, kad dingo rankinė, kurioje buvo ne vienas tūkstantis eurų ir labai svarbūs dokumentai“, – nepavydėtinos situacijos aplinkybes detalizuoja pašnekovas.

Vyras teigia, kad pavogtoje rankinėje buvo ir leidimas šaunamajam ginklui, tai pat valties registracijos dokumentai. Kaunietis įtaria, kad apie rankinėje buvusį turinį ilgapirščiai žinojo iš anksto.

„Pastebėjęs vagystę iškart puoliau ieškoti vaizdo kamerų, kurios fiksuoja vaizdą šioje teritorijoje. Laimė, vaizdo įrašus pavyko gauti gan greitai ir tapo aiškūs du galimi vagišiai“, – toliau pasakoja portalo kauno.diena.lt skaitytojas ir pasidalija turima vaizdo medžiaga.

Peržiūrėjęs, ką užfiksavo vaizdo kameros, kaunietis tikina, kad galimi ilgapirščiai iš vagystės vietos pajudėjo link parduotuvės „Trys berželiai“. Apie vagystę iškart buvo pranešta ir pareigūnams, jiems pateikta visa informacija.

Kauno policijos atstovė Justina Kazragytė portalui patvirtino, kad šiandien 11.06 val. buvo gautas pranešimas dėl vagystės iš automobilio „Mercedes-Benz“.

„Mūsų žiniomis, iš pranešėjo dingo rankinė. Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas. Raginame visus, ką nors žinančius, pranešti Bendruoju pagalbos telefonu 112 arba policijos elektroninių paslaugų sistemoje e.policija.lt“, – ragina pareigūnų atstovė. Nelikti abejingais prašo ir apvogtas kaunietis.

„Galbūt kas nors matėte išmestą rankinę su dokumentais? Gal iš aprangos ar išvaizdos atpažįstate šiuos asmenis? Bet kokia informacija labai svarbi! Skolingas tikrai neliksiu“, – žada nukentėjusysis ir užsimena, kad su juo susisiekti galima telefonu +37064111155.

GALERIJA

  • Vyro rankinę su tūkstančiais eurų nugvelbė akimirksniu – už informaciją žada atlygį
  • Vyro rankinę su tūkstančiais eurų nugvelbė akimirksniu – už informaciją žada atlygį
  • Vyro rankinę su tūkstančiais eurų nugvelbė akimirksniu – už informaciją žada atlygį
  • Vyro rankinę su tūkstančiais eurų nugvelbė akimirksniu – už informaciją žada atlygį
Rašyti komentarą
Komentarai (18)

AS

jei tiesa, tai nukentėjusysis nevisai adekvatus -normalus žmogus taip nepalieka atviros mašinos be priežiūros kad ir 3min

Anonimas

ten nebuvo ir keturiu tukstanciu,pavoge kazkokiam sizofrenikui,dabar vietos neranda,normalus zmogus ar verslininkas taip pinigais nesimeto,ten jei buvo kas nelegalaus,tai tokie su tokiais ir reikalus tvarke,dar mentus be reiklo kisa....

Komentatorius

Durniu ir bažnyčioj muša
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS