„Kauno dienos“ studijoje – projekto „Kaunas Europos kultūros sostinė 2022“ sumanytoja V. Vitkienė | KaunoDiena.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE – PROJEKTO „KAUNAS EUROPOS KULTŪROS SOSTINĖ 2022“ SUMANYTOJA V. VITKIENĖ

  • 12

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi viešosios įstaigos „Kaunas 2022“ vadovė dr. Virginija Vitkienė.

Liko mažiau nei metai, kai Kaunas taps Europos kultūros sostine. Kas slepiasi po šiuo skambiu pavadinimu?

„Bus neįmanoma nepatekti į kultūros reiškinį, renginį ar projektą – skaičiuosime arti tūkstančio įvairių veiklų“, – sako dr. V.Vitkienė, atkreipdama dėmesį, kad į šį procesą įtrauktas ne tik miestas, bet ir Kauno rajonas.

Pateikti Kauno kandidatūrą garbingam Europos kultūros sostinės titului ji sumanė dar 2012 metais, nuo tada vyksta paruošiamieji darbai, o savanorių gretos nuolat pildosi.

Kol kas mitinis Kauno žvėris dar snaudžia, tačiau ne už Rotušės bokštų ta diena, kai jo galingas maurojimas primins Europai apie miesto upių santakoje didybę. Apie tai pokalbis su dr. V.Vitkiene „Kauno dienos“ studijoje.

 

 

GALERIJA

  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(iš kairės)</span> ir Virginija Vitkienė
  • Virginija Vitkienė
  • Virginija Vitkienė
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (12)

VACIUS

Kada. Bus sprendžiamas viešųjų tualetų klausimas? Ypač Laisvės alėjoje,Tai ir yra miesto kultūros klausimas, saviems ir ypač svečiams...

Smagu,kai paskaita apie ruosiasi tapti E kulturos

sostine,taciau manau,kad sklaida ar nepakankama.Atvaziavus i nuostabiai irengta Kauni autobusu stoti,jauciasi svetingumo,jaukumo dvasia,prie pat kasu daugybe puikiu,infrmatyviu prospektu apie zydu pavelda,krepsini,etnines tradicijas ir t.t,o toliau niekoLaisves alejoj,nera, senamiestyje dar labiau,aistej prie Rotuses yra info biuras ,daznai zdarytas,ypac avagalias,kai turistai budavo,apie moderno statyb pavelda irgi nerasi,nors kek prirasya,net paoeasciausiu Kauno zmelapiuko nerasi.siulyciau visur isdelioti mazesnies apimties brosiureles,bus pigiau ir gausiau.Aciu,jei kas isdipildytu.

>Vis dar netyla verksnių zaunos

Gal geriau jau jūs nieko ir nedarykite. Ir be jūsų vadybos statosi miestas, veikia teatrai, universitetai ir vyksta parodos. Kad užlipate į parodos kalną ir esate išsireketavę keliasdešimt etatinių vietų taip vadinamiems kultūros vadybininkams nelabai kultūros mikroklimatui padeda.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS