Vakar ryte vėl buvo sutrikusi antro pagal dydį Lietuvos komercinio banko "Swedbank" elektroninės bankininkystės sistema.
Sutrikimų, kaip ir praėjusį penktadienį, būta visose trijose Baltijos šalyse.
"Swedbank" Baltijos šalių IT sistemų vadovas Tarmo Pajumetsas teigė, kad tiek vakar, tiek praėjusį penktadienį sutrikimai buvo nulemti ne išorinių trukdžių, bet banko sistemų viduje.
"Tai įrangos problema, ir ji, deja, pasikartojo", – BNS teigė T.Pajumetsas.
"Swedbank" atstovė Orinta Barkauskaitė BNS teigė, kad vakar po pietų sistema vėl veikė, kaip įprasta.
"Banko klientai jau gali naudotis visomis paslaugomis, kaip įprastai", – BNS vakar popiet nurodė "Swedbank" atstovė O.Barkauskaitė.
Pasak jos, dėl tinklo įrangos gedimo vakar apie 9.30–12 val. su pertrūkiais veikė visi "Swedbank" elektroninės bankininkystės kanalai – mokėjimo kortelės, bankomatai, elektroninė bankininkystė, trumpasis banko telefonas. Banko sistemos buvo sutrikusios ir penktadienį po pietų.
Naujausi komentarai