Neringiškiai sukūrė parodą-muziejų | KaunoDiena.lt

NERINGIŠKIAI SUKŪRĖ PARODĄ-MUZIEJŲ

  • 0

Neringos muziejai džiaugiasi iniciatyvia ir kūrybinga Neringos bendruomene, kuri neliko abejinga kvietimui kurti muziejų kartu ir tapo tikra parodos kūrėja ir bendraautore, pateikdama šiai eksperimentinei parodai itin spalvingų ir skirtingų daiktų, branginamų ir saugomų ne vieną dešimtmetį.

Visi parodos-muziejaus „Muziejų kuriame kartu“ eksponatai – tai gyvosios istorijos liudininkai, vis dar išlaikantys stiprų ir glaudų emocinį ryšį su jų savininkais. Tarp eksponatų – ir senos vinilinės plokštelės su vaikystėje klausytomis pasakomis, ir Pirmojo pasaulinio karo šautuvo durtuvas, ir tarpukariu pagamintas radijo imtuvas.

Neringos muziejai buria visą Neringos bendruomenę ir miesto svečius į gyvosios istorijos parodos-muziejaus atidarymą šį penktadienį 17 val. Kuršių nerijos istorijos muziejuje Nidoje (Pamario g. 53).

Šioje išskirtinėje parodoje visi susirinkusieji galės iš arti išvysti savo bei aplinkinių žmonių gyvenimo istorijas įkūnijančių daiktų, šeimų relikvijų, asmeninių „muziejinių vertybių“. Neringos muziejai kviečia susitikti muziejuje, kurį neringiškiai sukūrė kartu, ir, apžiūrint ypatingus asmeninius žmonių gyvenimo objektus, susimąstyti apie tai, kas yra vertybė, kas yra istorija ir kaip kiekvienas iš mūsų prisidedame prie jos kūrimo.

Paroda visuomenei bus atvira iki gruodžio 25-osios.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS