Atgimimo aikštėje smalsuolių dėmesį traukė senovinių automobilių paroda | KaunoDiena.lt

ATGIMIMO AIKŠTĖJE SMALSUOLIŲ DĖMESĮ TRAUKĖ SENOVINIŲ AUTOMOBILIŲ PARODA

Šeštadienį, prieš vidurdienį, į Klaipėdos Atgimimo aikštę suplūdo minia žmonių. Didžiąją daugumą sudarė vyrai. Juos čia atviliojo senovinių automobilių paroda.

Antikvariniais tapusių automobilių savininkai savo asociaciją pavadino ironiškai – „Seni kibirai“. Blizgantys, iki smulkiausių detalių išpuoselėti automobiliai labiau priminė didžiulę vertybę. Jų koloną apie 11 val. atvažiuojančią Herkaus Manto gatve šventės dalyviai pasitiko su šypsenomis.

Išrikiavę aikštėje savo mašinas asociacijos dalyviai noriai atsakinėjo į smalsuolių klausimus. Daugelis jų buvo tradiciniai ir banaloki, todėl komentuodami vyrai nestokojo humoro.

Smalsuoliai ne tik apžiūrinėjo automobilius, bet ir juos fotografavo, o neretas ir norėjo nusifotografuoti šių mašinų fone.

Senovinių automobilių paroda Atgimimo aikštėje

Justino Steponėno nuotr.

Tokia vyriška kompanija okupavo aikštę kelioms valandoms.

Iki 18 valandos Kultūros fabriko automobilių stovėjimo aikštelėje (Bangų g. 5A) dar vyks išskirtinių automobilių paroda „Memel motor fest“, kur vyksta 250 išskirtinių automobilių bei jų garso aparatūros varžybos, motociklų paroda, automobilių orinės važiuoklės varžybos, pramogos vaikams ir daug kitų įdomybių.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS