Debreceno gatvėje – darbai: purve braidyti neteks? | KaunoDiena.lt

DEBRECENO GATVĖJE – DARBAI: PURVE BRAIDYTI NETEKS?

Kilus nepasitenkinimui po gyventojų langais vykstančiais darbais Debreceno gatvėje, rangovas žadėjo pasitempti.

Sunkiuoju transportu suniokotų pėsčiųjų takų ir vejos neapsikentę žmonės kreipėsi į Klaipėdos savivaldybę, kad ši pasirūpintų ties Debreceno g. 62-uoju, 64-uoju ir kitais namais vyraujančia netvarka.

Situacija praėjusią savaitę ėmė domėtis Klaipėdos savivaldybės Statybos leidimų poskyrio vyriausioji specialistė Žibutė Lidžuvienė.

Paaiškėjo, kad kasinėjimo darbus minėtoje vietoje nuo praėjusių metų vykdo bendrovė "Gensera".

Įspėjome darbų vadovą, kad dėl vykdomos rekonstrukcijos žmonėms kiltų kuo mažiau nepatogumų.

Leidimas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklų rekonstrukcijai išduotas laikotarpiui nuo spalio 23-iosios iki šių metų balandžio 30-osios.

"Įspėjome darbų vadovą, kad dėl vykdomos rekonstrukcijos žmonėms kiltų kuo mažiau nepatogumų. Šią savaitę ir pati nuvažiuosiu į vietą pasižiūrėti, ar buvo atsižvelgta į mūsų reikalavimus. Vadovas pažadėjo viską sužiūrėti", – kalbėjo Ž. Lidžuvienė.

Esą šventiniu laikotarpiu niekas nedirbo, tačiau dabar, jei leis orai, rekonstrukcija bus tęsiama.

Iškart po jos pažadėta atkurti pėsčiųjų takus, sulyginti vejas, o kol vyks statybos, padaryti laikinus takelius, kad žmonėms netektų braidyti po purvynus.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Gyventojas

Dziaukites kad kanalizacija atnaujina maziau beuzsikis onorit kad butu gerai ir nieko nedaryt tik bambet

kl

Gal ir plyteles prie Debreceno 74 namo paklos?Prižadėjo prieš 5 metus,kai renovavom namą.Kad kloja ir remontuoja tinklus,labai gerai,mes -gyventojai apeisim ir neįkrisim,svarbu,kad atliktų visus aplinkos tvarkymo darbus kartu,o ne vieniems užlopius,kiti vėl ardyti pradėtų.Labai reikia kiemuose mašinų stovėjimo vietų.Erdvios pievos aplink.Turbūt neįmanoma svajonė,kad kartu ir tokie darbai būtų atlikti.Bijau,kad ne šiame gyvenime.Deja.

Gyventoj

Ta nuotrauka jau pasenus. Griovio šiame kieme jau nėra ir plyteles prie 76 namo kloja. Gyventojams tik kantrybe reikia apsišarvuoti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS