Dėl Vilniaus gatvės Kretingoje rekonstrukcijos – eismo pokyčiai | KaunoDiena.lt

DĖL VILNIAUS GATVĖS KRETINGOJE REKONSTRUKCIJOS – EISMO POKYČIAI

  • 0

Vienoje pagrindinių Kretingos gatvių – Vilniaus gatvės – rekonstrukcijos metu centrinėje miesto dalyje nuo balandžio 6 dienos iš dalies keisis transporto judėjimo schema.

Darbų metu pagrindinis transporto srautas bus nukreiptas Šventosios, Melioratorių ir kitomis aplinkinėmis Kretingos gatvėmis.

Numatoma, kad nuo balandžio 6 dienos bus uždraustas transporto eismas Vilniaus gatvės atkarpoje nuo J. Pabrėžos gatvės iki Savanorių gatvės. Atkreiptinas dėmesys, kad pravažiavimas skubios pagalbos tarnybų automobiliams, taip pat privažiavimas prie šioje gatvės atkarpoje esančių gyvenamųjų namų ar įstaigų bus užtikrintas.

Taip pat nuo balandžio 6 dienos eismas Vilniaus gatvės atkarpoje nuo Savanorių gatvės iki Žemaitės alėjos žiedo vyks tik viena kryptimi (nuo Savanorių gatvės link žiedo).

Likusioje rekonstruojamos Vilniaus gatvės dalyje eismą numatyta riboti tik iš dalies. Tačiau dėl galimų automobilių spūsčių, kitų nepatogumų, vairuotojai iš anksto raginami koreguoti savo kasdienio keliavimo maršrutus.

Nuo balandžio 6 dienos keisis ir dalis viešojo transporto maršrutų. „Daujoto mokyklos“ stotelės iš Vilniaus gatvės bus iškeltos į Žemaitės alėją (prie Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos ir „Trevenos“ degalinės). Taip pat dauguma autobusų lakinai nevažiuos į Rotušės aikštę. Maršrutų pokyčiai dėl Vilniaus gatvės rekonstrukcijos darbų: http://www.kretingosap.lt/marsrutu-pokyciai-del-rekonstruojamos-vilniaus-gatves/.

Siekiant mažinti gyventojų patiriamus nepatogumus, nuo Rotušės aikštės iki Autobusų stoties ir atgal darbo dienomis laikinai kursuos nemokamas autobusas (nuo balandžio 6 dienos iki vėl bus leidžiamas dvipusis eismas Vilniaus gatvės atkarpoje nuo J. Pabrėžos gatvės iki Žemaitės alėjos žiedo). Autobusas keleivius prie Autobusų stoties paims Šventosios g. stotelėje, važiuos Birutės gatve, išlaipins ir įlaipins keleivius Kęstučio g., Pranciškonų gimnazijos, Rotušės a. stotelėse pagal nustatytą tvarkaraštį: http://www.kretingosap.lt/autobusu-stotis-ii-rotuses-aikste/.

Daugiau informacijos apie viešojo transporto maršrutų pakeitimus: www.kretingosap.lt arba tel. (8 445) 79 001.

GALERIJA

  • Dėl Vilniaus gatvės Kretingoje rekonstrukcijos – eismo pokyčiai
Kretingos rajono savivaldybės administracijos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS