„Gargždai“ šventė dramatišką pergalę Klaipėdoje | KaunoDiena.lt

„GARGŽDAI“ ŠVENTĖ DRAMATIŠKĄ PERGALĘ KLAIPĖDOJE

• 0

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (0-1) sezoną pradėjo nesėkme. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pirmose Vikinglotto-NKL sezono rungtynėse namuose 64:69 (20:23, 8:10, 21:14, 15:22) pralaimėjo prieš „Gargždų“ krepšininkus (1-0).

Po pirmojo ketvirčio aikštelės šeimininkai atsiliko 3 taškais (20:23), antrajame kėlinyje klaipėdiečiai pralaimėjo atkarpą 0:8 ir po dviejų kėlinių turėjo 5 taškų deficitą (28:33).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo keturiais Adomo Sidarevičiaus taškais, tris pridėjo Herkus Kumpys, o klaipėdiečių spurtas 13:0 padėjo išsiveržti į priekį (41:35).

Per paskutines dvi trečiojo kėlinio minutes vyko atkakli kova, o po taiklaus Nojaus Mineikio dvitaškio su pražanga Klaipėdos ekipa buvo priekyje dviem taškais (49:47).

Lemiamame ketvirtyje likus dviem minutėms iki mačo pabaigos po Vytauto Šarakausko taiklių baudos metimų klaipėdiečiai turėjo minimalų pranašumą (62:61).

Likus 40 sek. po Deivido Rasio dvitaškio rezultatas buvo lygus, o tuomet tritaškį šovė Ernestas Jonkus, dvi taiklias baudas pridėjo Jonas Dumašius ir pergalę šventė „Gargždai“.

Šiame susitikime „Neptūnas-Akvaservis“ ekipai padėti negalėjo po nosies operacijos sveikstantis Dovydas Romančenko.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas (10 atk. kam.) ir Klaidas Metrikis po 12, Adomas Sidarevičius 10, Herkus Kumpys 9, Deividas Rasys 8 (11 atk. kam.).

„Gargždai“: Ernestas Jonkus 20 (12 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 19 (17 atk. kam.), Mantas Ruikis 10, Laurynas Lučinskas 9 (8 atk. kam.).