Gyventojų skundai išgirsti – tvarkomas Liepų gatvės grindinys | KaunoDiena.lt

GYVENTOJŲ SKUNDAI IŠGIRSTI – TVARKOMAS LIEPŲ GATVĖS GRINDINYS

Ne vienerius metus Klaipėdos vairuotojų keiksnotas Liepų gatvės ruožas, kuriame nutiesta akmeninė danga, sulaukė specialistų dėmesio.

Prieš šalčius nuspręsta perkloti grindinio ir asfalto sujungimo siūles, pertvarkyti tas vietas, kur susiformavo duobės.

Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus specialistė Nijolė Vedeikienė sakė, kad grindinio remonto imtasi prieš žiemos sezoną.

"Ta vieta, kur asfaltas susijungia su grindiniu, labai jau buvo išbyrėjusi. Reikėjo tvarkyti. Žiemą ši jungtis galutinai gali išbyrėti, o ir atsiradusias duobes reikėjo pertvarkyti. Ten susiformavo įduba aplink šulinio dangtį", – pasakojo N.Vedeikienė.

Darbus Liepų gatvėje atlieka įmonė "Vigrinda", kuri mieste prižiūri akmens grindinius.

"Pavasarį ketiname rimčiau pertvarkyti tuos sujungimus. Nežinau, ar bus perklotas visas grindinys, nes jis yra saugomas. Jis prieš kurį laiką buvo visas perklotas. Tačiau grindinys yra trapus dalykas, jam reikia tam tikros darbų technologijos. Norint pertvarkyti naujai, reikėtų atskiro pirkimo", – situaciją aiškino N.Vedeikienė.

Darbininkai Liepų gatvėje ketina užtrukti porą dienų, tačiau jau antradienį ryte ties šia vieta susiformavo automobilių spūstys.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

deinis

Geras pasiūlimas išvarykime mašinas ir paleiskime arklius ,bet iš kur toks bukumas ,kad magistralinėje gatvėje palikti akmenis ,juk akmens amžiaus senai nebėra ,taip pat reikėtų visus paveldo saugotojus susodinti į koki seną įkarusą ir pusdėnį pavėžinti buvusia pergalės gatve ,kada kinai čia gyveno ,jei išklota jų akmenimis ,išgriauti magistralinė gatvę daug proto nereikėjo ,bet dabar užkloti asfaltą nesugeba ,tegul lūžta autobusai ,dreba namai ,lužta pensinykų nugarokauliai niekam neidomu ,da čėvo dažili

Kada bus

PRADĖTA valyti Šiaulių g. kiemai. Žemės kalneliai su supuvusiais lapais kaupiasi ant gatvių metų metais. Už ką mokame pinigus? KODĖL NIEKAS NEPATIKRINA, KAIP "IŠVALYTI" KIEMAI?!!!!!!!!!!!

Paveldosaugininkas

Nesuprantu ko skundžiatės. Čia yra senojo Memelio paveldas, akmeninis grindinys negali būti lygus kaip asfaltas. Ir iš vis toje vietoje turėtų važinėti tik arkliais traukiami vežimai. Neleiskime mankurtams sunaikinti senojo karališko miesto. Išvarykime automobilius iš istorinių vietų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS