Klaipėdos jūrų uoste prisišvartavo Vokietijos karinis povandeninis laivas | KaunoDiena.lt

KLAIPĖDOS JŪRŲ UOSTE PRISIŠVARTAVO VOKIETIJOS KARINIS POVANDENINIS LAIVAS

  • 23

Trečiadienį Klaipėdos jūrų uoste prisišvartavo Vokietijos karinių jūrų pajėgų povandeninis karo laivas „U-31“.

Planuojama, kad laivas Lietuvoje viešės iki rugsėjo 21 dienos. Jį lydi kitas Vokietijos karinių jūrų pajėgų laivas FGS ,,Oste“.

Povandeninio laivo vadovybė su delegacija lankysis pas Klaipėdos miesto merą, susitiks su Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų vadovybe, vyks į kitus oficialius renginius. Vokietijos laivo įgula kartu su Lietuvos karinių jūrų pajėgų kariais lankysis vieni kitų kariniuose laivuose.

„Vokietija yra viena svarbiausių Lietuvos sąjungininkių, reikšmingai prisidedančių užtikrinti saugumą tiek Lietuvoje, tiek visame Baltijos jūros regione. Vokietijos lyderystė ir ryžtas saugoti mūsų regioną yra aiškiai matomas ne tik sausumoje ir ore, bet ir jūroje. Povandeninio laivo prisišvartavimas Klaipėdos jūrų uoste – tai dar vienas įvykis, demonstruojantis ne tik Vokietijos ir Lietuvos, bet ir visų NATO sąjungininkų sanglaudą ir solidarumą. Tai taip pat siunčia aiškią žinią potencialiems agresoriams, kad NATO šalys yra vieningos ir pasirengusios ginti savo teritoriją“, – sako krašto apsaugos viceministras Vytautas Umbrasas, Klaipėdoje pasitikęs Vokietijos povandeninį karo laivą „U-31“.

Pastarąjį kartą Vokietijos povandeninis laivas Klaipėdoje lankėsi prieš 18 metų. Tąkart, 2001 m. balandžio 27 d., uoste lankėsi du povandeniniai laivai ,,U-16“ ir ,,U-26“.

GALERIJA

  • Klaipėdos jūrų uoste prisišvartavo Vokietijos karinis povandeninis laivas
L. Jokšaitės / KAM nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (23)

Arviui

Pats lisk i buda Ten tavo vieta visgaidi Kacapas tavo senelis buvo :)

arvys

juokingi ruskiu troliai kai neturi ka protingo parasyti pradeda sapalioti belenka. Liskit i buda kacapai, nes jus NATO tuoj puls :)

ttt

Ir kodėl neleidžia pasigėrėti iš arčiau? Negi nuo žvilgsnių nuskęs? Man tai naujiena ir norėjosi iš arčiau pažiūrėti, bet deja nepavyko.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS