Kandidatas į merus A. Petrošius Klaipėdai žada naują amžių | KaunoDiena.lt

KANDIDATAS Į MERUS A. PETROŠIUS KLAIPĖDAI ŽADA NAUJĄ AMŽIŲ

 • 72

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas į Klaipėdos miesto mero postą, vienas jauniausių LR Seimo narių, 34-erių metų Audrius Petrošius paskelbė rinkimų kampanijos startą, visuomenei pristatė savo bendražygių komandą bei Klaipėdos viziją, kuri jam turėtų pelnyti uostamiesčio rinkėjų simpatijas. Renginys iš Klaipėdos Kultūros fabriko tiesiogiai transliuotas DELFI portale.

Sąrašo vedlys – Klaipėdos universiteto rektorius

Pristatyme drauge su lyderiu dalyvavo TS-LKD kandidatų sąrašo į Klaipėdos miesto tarybą nariai, vadinamasis jo branduolys. Tiesa, galutinai aprobuoto sąrašo  dar nėra. Jį su kandidatų pavardėmis bei tikslia pozicija sąraše ketinama viešinti ateinančią savaitę, tačiau jau ir anksčiau buvo skelbta, jog A. Petrošių rinkiminėje kovoje palaikys ir TS-LKD sąrašą į rinkimus ves Klaipėdos universiteto rektorius, Klaipėdos tarybos narys prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Sąrašo varomąja jėga kandidatas į uostamiesčio merus vadina Andrių Dobranskį (jis ir rinkimų štabo vadovas), Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją, Aušrą Pacevičiūtę, verslininkę, KU dėstytoją, Andrių Petraitį, verslininką, Klaipėdos miesto tarybos narį, dabartinio mero pavaduotojo pareigas einantį Arūną Barbšį, Klaipėdos miesto tarybos narį Kazį Bagdoną, istoriką, Vokietijos garbės konsulą Klaipėdoje Arūną Baublį, architektą Laimoną Bogušą, pedagogą  Igną Kasparą, mediką Mindaugą Biskį bei sportininką Ramūną Navardauską. „Su šiais žmonėmis man drąsu svajoti apie kitokią Klaipėdą ir kitokią gyvenimo kokybę joje. Čia turime ir patirtį, ir ryžtą, ir pozityvumą, gebėjimą dirbti komandoje ir strateginį matymą. Mums negali nepasisekti!“ – pristatydamas bendražygius gerų žodžių jiems negailėjo A. Petrošius.

D. Rimeikos nuotr.

„Naujas Klaipėdos amžius“

Tokį rinkimų kampanijos šūkį suformulavo mero posto siekiančio A. Petrošiaus komanda. „Jau keletą metų uostamiesčio politiniame gyvenime matėsi ir jautėsi nuovargis. Akivaizdu, jog Klaipėdai reikia naujų vėjų, naujos energijos ir naujų idėjų! Idėjų, kurios telktų bendruomenę, generuotų jos kūrybines galias ir pastangas. Imuosi lyderystės, turiu tvirtą bendraminčių komandą ir tikiuosi rinkėjų palaikymo, nes naują amžių mūsų miestui kurs ne kas kitas, o mes, čia gyvenantys ir savo miestą branginantys žmonės“, – sakė A. Petrošius.

Seime iki šiol aktyviai dirbęs politikas teigia per šią kampaniją neketinantis švaistytis kritiniais pareiškimais, kas nepadaryta ar ką buvo galima padaryti geriau. „Visą energiją su komanda skirsime naujos Klaipėdos vizijos gryninimui. Ji remiasi keturiais esminiais punktais: Klaipėda – pajūrio regiono lyderis; Klaipėda – patogiausias miestas šeimai; Kokybiškų sveikatos apsaugos paslaugų miestas; Kokybiškų švietimo paslaugų miestas. Į šiuos punktus sudėjome svarbiausias žmogui miesto ekonominio-socialinio gyvenimo sritis. Teigiamas pokytis jose, tikiu, ženkliai kilsteltų klaipėdiečių nuotaiką ir pastaraisiais metais sumenkusias ambicijas“, – įsitikinęs kandidatas į Klaipėdos miesto merus.

Detalią veiksmų programą, kokiomis priemonėmis ar sprendimais bus siekiama užsibrėžtų tikslų, kandidatas ir jo komanda planuoja visuomenei pristatyti artimiausiu metu.

D. Rimeikos nuotr.

Dirbu, kad Klaipėda būtų girdima

Apie pasirinktą rinkimų kampanijos stilių A. Petrošius nedaugžodžiauja: „Bendrausime su žmonėmis. Eisime pas rinkėjus, rengsime susitikimus, kalbėsimės“, – sakė jis.

Politikas tokios patirties jau turi sukaupęs. 2020-aisiais TS-LKD kandidatas A. Petrošius buvo išrinktas į LR Seimą Baltijos vienmandatėje apygardoje. Tuomet būsimasis parlamentaras apėjo visą savo apygardą. Po to ją su komandos nariais apvaikščiojo dar du kartus, kasmet išnešiodamas žmonėms ataskaitas apie Seime Klaipėdos labui nuveiktus darbus. Kokie jie? Išvardinti bent tris darbus Klaipėdai, padarytus Seime, buvo paprašyta ir rinkimų kampanijos starto paskelbimo renginyje.

„Didžiausias ir svarbiausias darbas, kuris vyksta dar dabar ir kuriame tenka aktyviai dalyvauti, – Klaipėdos universiteto ligoninės steigimas, sujungiant tris krašto gydymo įstaigas. Tikiu, kad ši reforma smarkiai kilstelės sveikatos apsaugos paslaugų kokybę regione, kas yra svarbiausia pacientams. Galiu pasidžiaugti, kad man pavyko tapti Klaipėdos „balsu“ Vilniuje sprendžiant miestui svarbių projektų, tokių kaip Baltijos pr. viaduko statyba, finansavimo klausimus. Dar šių metų darbams iš valstybės biudžeto bus papildomai skirti 4 mln. Eur, kad statyba, vykstanti gana sparčiai, nesustotų ir visi darbai būtų baigti kuo greičiau. Dar naujesnė žinia, jog Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skyrė 450 tūkst. Eur Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto sporto bazei remontuoti. Kaip ir žadėjau prieš rinkimus, dirbu, kad Klaipėda būtų matoma, kad Klaipėdos interesas būtų girdimas“, – padarytus darbus vardijo Seimo narys.

Politinė reklama apmokėta iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdos miesto rinkimų kampanijos sąskaitos. Užs. 1838605.

GALERIJA

 • Kandidatas į merus A. Petrošius Klaipėdai žada naują amžių
 • Kandidatas į merus A. Petrošius Klaipėdai žada naują amžių
 • Kandidatas į merus A. Petrošius Klaipėdai žada naują amžių
 • Kandidatas į merus A. Petrošius Klaipėdai žada naują amžių
 • Kandidatas į merus A. Petrošius Klaipėdai žada naują amžių
 • Kandidatas į merus A. Petrošius Klaipėdai žada naują amžių
 • Kandidatas į merus A. Petrošius Klaipėdai žada naują amžių
 • Kandidatas į merus A. Petrošius Klaipėdai žada naują amžių
 • Kandidatas į merus A. Petrošius Klaipėdai žada naują amžių
 • Kandidatas į merus A. Petrošius Klaipėdai žada naują amžių
D. Rimeikos nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (72)

liuks

Seime nieko gražus jaunuolis nenuveikia, balsuoja tik kaip reikia, tai reikia čia mieste tokio vadovo?

klp

Atsargiai, Klaipėda - nepapulk...

Benas

Ne juoką sukelia šis pulkelis nuvargusių,pavargusių nuo tingėjimo žmogelių. Max 2-3 galima išskirti kitokius. Įsitikinusi kad klaipėdiečiai supras kas per nevykėliai bando mūsų miestą padaryti -stebuklu?. Petrošius privalo nurodyti ką jis padarė seime, o tinginys Barbšys turbūt nebenorės būti vicemeru, privalo pateikti ataskaitą ką nuveikė ir nueiti į bažnyčią ,atsiprašyti už melą.melą.... Prižadėjo prieš rinkimus visko. Ten stovi toks teologas Bagdonas, irgi tinginys Petraitis per priesaiką į savivaldybės tarybą bijojo net žodžius -Telaimina mane Dievas,- pasakyti. Ponai kokie jūs krikščionys, ką padarėte iš partijos TS-LKD? Ar jums ne gėda?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS