Klaipėda nutraukia šildymo sezoną | KaunoDiena.lt

KLAIPĖDA NUTRAUKIA ŠILDYMO SEZONĄ

Vilnius, Kaunas ir Klaipėda šią savaitę žada nutraukti šildymo sezoną, Panevėžys ir Šiauliai atsisakyti šildymo dar neskubės.

„Taip, yra pasirašytas administracijos direktoriaus įsakymas, kad šildymo sezonas baigiamas šiandien. Išjungti planuojama per šiandien ryt“, – BNS sakė Klaipėdos savivaldybės atstovė žiniasklaidai Aušra Lukauskienė.

Pasak jos, kol kas dar bus šildomi miesto darželiai ir mokyklos.

Savivaldybės šildymą šiemet tęsia ilgiau, nei įprastai, užsitęsus vėsiam pavasariui.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, pirmadienį Lietuvoje daugelyje rajonų bus smarkūs krituliai, vyraus lietus ir šlapdriba, temperatūra sieks 3-8 laipsnius šilumos. Antradienio naktį numatomos šalnos iki 0-3 laipsnių šalčio, dieną sušils iki 9-14. Trečiadienio naktį temperatūra sieks 3-8  laipsnius, dieną – 11-16 laipsnių šilumos, kiek vėsiau bus pajūryje – apie 10 laipsnių.

Ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį, pasak sinoptikų, naktimis temperatūra svyruos nuo 1 iki 7 laipsnių šilumos, šeštadienį dar prognozuojamos ir šalnos, dienomis vyraus 8-13 laipsnių temperatūra.

Rašyti komentarą
Komentarai (31)

Nuosavi

ir šildykitės, ir kvėpuokit sausu oru, jeigu tik patinka. O man patinka būti "runkeliu", man tai yra komplimentas, ir man nėra šalta. Kraujo apykaita gera mano:))

,

kur tau kas žydi...sninga,lyja,šalta...nuosavi namai šildosi,o runkeliams karšta

Pagaliau

išjungė. Kiek įmanoma, žiemą prikepino. Vasara jau tuoj, gėlės lauke žydi :)
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS