Klaipėdoje neblaivus vilkiko vairuotojas važiuodamas į keltą prakiurdė kuro baką | KaunoDiena.lt

KLAIPĖDOJE NEBLAIVUS VILKIKO VAIRUOTOJAS VAŽIUODAMAS Į KELTĄ PRAKIURDĖ KURO BAKĄ

  • 6

Klaipėdoje trečiadienio vakarą į keltą įvažiuodamas vilkiko vairuotojas prakiurdė kuro baką, ištekėjo jame buvęs dyzelinas, pranešė Aplinkos apsaugos departamentas.

Pasak departamento, trečiadienį vakare gautas pranešimas, kad Tarptautinės perkėlos teritorijoje, pirminiais duomenimis, neblaivus vilkiko vairuotojas įvažiuodamas į keltą užkliuvo už stulpelio ir pradūrė kuro baką.

Aplinkosaugininkai ėmėsi likviduoti taršą, iškvietė atsakingas tarnybas, kuro išsiliejimas į Kuršių marias sustabdytas, tarša lokalizuota.

Departamento duomenimis, išbėgo beveik pilnas bakas dyzelino, dalis kuro pateko į Kuršių marias. Iškviesta Aplinkos pasaugos agentūros laboratorija mėginių paėmimui. Aplinkosaugininkai tęsia tyrimą bei skaičiuoja žalą aplinkai.

Policijai apie incidentą pranešė uosto įmonės apsaugos darbuotojas. Policininkai nustatė, kad 56-erių Latvijos pilietis, vairavęs vilkiką – girtas. Alkoholio matuoklis parodė 1,46 prom. Iki baudžiamosios atsakomybės trūko visai nedaug.

Vairuotojas sutiko nusižengęs taisyklėms ir raštu patvirtino, kad atvyks į teismo posėdį. Jo laukia administracinė atsakomybė. Ko gero, būtent jis turės atlyginti gamtai padarytą žalą.

GALERIJA

  • Klaipėdoje neblaivus vilkiko vairuotojas važiuodamas į keltą prakiurdė kuro baką
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Artis

Pustonis dyzeliaus,Grigeo tiek metu toki s.da leido,o cia lasiuks dyzeliuko kvapnaus

Dainius

Cia net negirtekos vairuotojas cia is latvijos atvykelis su lv numeriais

opa

girteka nuo žodžio girtas?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS