Klaipėdos gatvėse fiksuojami miegantys benamiai: jiems šaltis – nė motais? | KaunoDiena.lt

KLAIPĖDOS GATVĖSE FIKSUOJAMI MIEGANTYS BENAMIAI: JIEMS ŠALTIS – NĖ MOTAIS?

Seniai matyti šalčiai ir sniego gausa atnešė daug darbo greitosios medicinos pagalbos stoties medikams.

Šalčio aukų pavyko išvengti. Žmonės jaudinosi dėl metaliniuose garažuose gyvenančių benamių likimo ir jautriai reagavo pamatę ant šaltos žemės gulinčius žmones.

Vienos garažų bendrijos darbuotojai benamiams nešė karštos arbatos, kvietė medikus ir ugniagesius, baimindamiesi, kad geležinėse būdose gyvenantys žmonės nesušaltų ar besišildydami nesudegtų. Viename garaže gyvenanti benamių pora turi buržuika vadinamą krosnelę. Kitas vyras šildėsi žvakėmis, bet jis atsisakė pagalbos.

Sekmadienį medikai skubėjo padėti vienam rankas nušalusiam 59-erių vyrui. Pasirodo, šeštadienį jis nušalo plaštakas Šilutėje, vietos medikai jam sutvarstė rankas, o jau kitą dieną Klaipėdoje, lankydamasis parduotuvėje, jis pajuto nepakeliamą abiejų plaštakų skausmą. Greitosios pagalbos ekipažas turėjo jam padėti įveikti šią bėdą.

Dar vienas benamis tądien į ligoninę išgabentas iš garažo.

Pirmadienį Klaipėdoje skirtingose viešose vietose ant žemės užmigo trys benamiai. Iškviesti medikai buvo pasiryžę gelbėti gyvybes, bet kaskart pasikartodavo tas pats scenarijus: pabudinti benamiai nenorėjo jokios pagalbos, atsipeikėdavo ir nupėdindavo savo keliais.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

ko tyčiojatės?

O kur benamiams dingti? Gal jūs į savo namys priimsit nesišaipę?

Benamis

Koks kieno reikalas ? Mes benamiai laisvi benamiai, kur norim ten miegam.

Zvejas

Baltijos ruoniai jau gulineja ir mieste
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS