„Savivaldybė deda dideles pastangas, kad vaikų ligoninė išliktų savarankiška ir teiktų aukščiausio lygio paslaugas. Jokia kita Klaipėdos ligoninė šiuo metu neturi nei reikalingos infrastruktūros, nei specialistų ar finansinių galimybių perimti šias funkcijas“, – pranešime cituojamas meras Arvydas Vaitkus.
Savivaldybė skelbia, kad taip pat numatyta įkurti Ilgalaikės priežiūros dienos centrą ir aprūpinti mobilias komandas. Į šį projektą ketinama investuoti daugiau kaip 2,5 mln. eurų.
Šiemet numatyta parengti ir techninį projektą buvusios vaikų ligoninės konsultacinės poliklinikos pastato J. Karoso g. 13 kapitaliniam remontui. Pastatą ketinama perplanuoti ir pirmajame aukšte bei rūsyje įrengti vaikų reabilitacijos centrą, o viršutiniuose aukštuose – paliatyviosios pagalbos dienos centrą.
Techninio projekto parengimui numatyta skirti 41 tūkst. eurų.
Taip pat bus aprūpintos šešios ilgalaikės priežiūros specialistų komandos, kurios teiks paslaugas gyventojų namuose bei numatyta įsigyti kompiuterinės tomografijos aparatą, būtina vaikų neurologijos ir endokrinologijos antrinio ir tretinio lygio paslaugoms teikti.
Šis įrenginys leis atlikti sudėtingesnius tyrimus, jo įsigijimui numatyta skirti 847 tūkst. eurų.
Naujausi komentarai