KRATC kviečia: prasideda komposto dalinimas | KaunoDiena.lt

KRATC KVIEČIA: PRASIDEDA KOMPOSTO DALINIMAS

  • 2

Klaipėdos regiono gyventojai ir įmonės šiemet vėl galės neatlygintinai pasiimti 15 tūkst. tonų komposto, kuris pagamintas iš KRATC aikštelėse surinktų ir perdirbtų žaliųjų atliekų.

„Žiemą dėl įšalo komposto paruošti negalime, bet atšilus orams jau pradėjome jį sijoti ir turime sukaupę pakankamai juodžemio Glaudėnų (Klaipėdos r.), Puodkalių (Skuodo r.) ir Neringos aikštelėse“, – pasakojo Gediminas Sendrius, KRATC ekologinės infrastruktūros administravimo skyriaus vadovas.

Kompostą pasikrauti ir išsivežti reikia savo technika ir jėgomis. Gyventojams leidžiama nemokamai pasiimti iki 500 kg komposto, tai yra maždaug tiek, kiek telpa į standartinę lengvojo automobilio priekabą. Įstaigoms ir įmonėms kiekiai nėra ribojami.

Pasiimti kompostą galima iš bet kurios KRATC aikštelės, nebūtinai tik iš tos savivaldybės, kurioje gyventojas yra deklaravęs savo gyvenamąją vietą.

Prieš vykstant rekomenduojama pasiskambinti aikštelės vadybininkui ir pasitikslinti, ar yra reikiamas komposto kiekis. KRATC aikštelių darbo laikai ir kontaktai skelbiami https://kratc.lt/lt/atlieku-surinkimo-aiksteles/.

Tuo pačiu važiavimu į aikštelę galite ir atgabenti žaliąsias atliekas – smulkias šakas, sugrėbtą žolę ar lapus. Iš gyventojų žaliosios atliekos priimamos nemokamai.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

TAI BENT.........

Vadybininko telefona nurodyti atrodo neturejo buti sunku. BET KUR TAU?

Kaimas

O Kaune irgi bus galima pasisemti komposto? Kaip reikėtų!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS