Pliažuose – daugiau pramogų vaikams | KaunoDiena.lt

PLIAŽUOSE – DAUGIAU PRAMOGŲ VAIKAMS

Artėjant vasarai, uostamiesčio paplūdimiai intensyviai ruošiami poilsiautojų antplūdžiui. Šiuo metu darbininkai pluša atnaujindami inventorių, gražindami aplinką. Nepamiršti ir mažieji – netrukus pliažuose jiems bus pasiūlyta naujų pramogų.

Pirmosios ir Antrosios Melnragės ir Smiltynės paplūdimiuose padaugės įrenginių, skirtų aktyviam vaikų ir šeimų poilsiui.

"Paplūdimiuose šiemet pastatysime trejas naujas laipynes ir sūpynes. Šiuo metu darbai vyksta Pirmojoje Melnragėje ir Smiltynėje, o kitą savaitę persikels į Antrąją Melnragę. Tai nėra vienintelės ruošiamos pramogos. Jų bus ir daugiau, tačiau kalbėti dar ankstoka. Siekiame, kad paplūdimiuose žmonės galėtų ne tik maudytis bei degintis, bet ir aktyviai leisti laiką su šeimomis. Tėveliams prieš kurį laiką buvo įrengti lauko treniruokliai, tad norisi, jog ir atžaloms žaidimų netrūktų", – teigė biudžetinės įstaigos "Klaipėdos paplūdimiai" direktorius Virginijus Urbonas.

Prieš kurį laiką sulaukta lankytojų prašymų Smiltynėje pastatyti daugiau suoliukų.

"Žmonės pasigedo suoliukų. Anot poilsiautojų, einant iki Lietuvos jūrų muziejaus, trūksta vietų, kur būtų galima prisėsti. Kol kas pastatėme vieną, matysime, ar tai pasiteisins. Vėliau spręsime pagal poreikį", – pasakojo direktorius.

Tam, kad pajūris būtų lengviau pasiekiamas judėjimo negalią turintiems žmonėms, Melnragės ir Smiltynės paplūdimiuose atnaujinamos nuovažos, keičiamos sutrešusios nesaugios konstrukcijos, gerinamas susisiekimas.

Sutvarkytos ir nusidėvėjusios šiukšliadėžės.

GALERIJA

  • Pliažuose – daugiau pramogų vaikams
  • Pliažuose – daugiau pramogų vaikams
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Urbonui

Laikas tau jau baigti darbus sitoj pozicijoj. Ateina jaunimas, atsigaus ir Lietuva

Vilija

Kiek kainuos valanda? Juk mes ne lenkai, ne latviai, kur nemokamai.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS