Saulės energija – Jūsų reklamai. Reklama lauko ekranuose Klaipėdoje | KaunoDiena.lt

SAULĖS ENERGIJA – JŪSŲ REKLAMAI. REKLAMA LAUKO EKRANUOSE KLAIPĖDOJE

  • 4

Sustojus prie šviesoforo vienoje judriausių uostamiesčio vietų akis traukia didelis ekologiškas ekranas – dar vienas puikus lauko ekranų tinklo „2go“ pasiūlymas Jūsų reklamai.

Įrengtas judrioje vietoje

Klaipėdoje, Šilutės pl. ir Statybininkų pr. sankirtoje įrengtas 32 kv. metrų (8 x 4 m.) vaizdo reklaminis stendas matomas gana iš toli. Ši vieta išskirtinė tuo, kad kasdien pravažiuoja itin dideli transporto srautai – vidutiniškai per 400 tūkst. automobilių.

Didelė ekrano raiška leidžia aiškiai matyti transliuojamą reklamą iš bet kokio atstumo. Reklaminio stendo neužstoja jokie pašaliniai objektai.

LED lauko ekranas yra pačiame sankryžos viduryje, tad reklama itin gerai matoma iš visų pusių. Ekranas specialiai sukurtas lauko sąlygoms ir puikiai veikia bet kokiomis oro sąlygomis. Kokybiškas lauko ekranas yra ilgaamžis ir nevargina akių.

Netoli lauko ekrano vietos – keli pirkėjų pamėgti prekybos centrai, degalinės, mokymo ir gydymo įstaigos. Šiuo keliu vairuotojai dažniausiai važiuoja į didžiausius uostamiesčio prekybos ir pramogų centrus.

Užsakovai pajaučia naudą

Tyrimo rezultatai rodo, kad reklama lauko ekranuose yra viena efektyviausių reklamos formų: per savaitę vieną ekraną pamato per 400 tūkst. reklamos stebėtojų, kintanti vaizdo reklama patraukia gerokai didesnį dėmesį – 400 proc., lauko reklama pardavimų vidurkį padidina beveik 30 proc., o reklamuojamas prekinis ženklas 48 proc. vertinamas patikimiau.

Kaip parodė „2go“ klientų atsiliepimai, judrioje vietoje ir tinkamai pateikta reklama pasiteisina nuo pirmųjų dienų – gerokai išauga klientų ratas. Įmonė su užsakovu suderintą medžiagą gali paleisti tą pačią dieną, praėjus vos valandai.

Prireikus turinti ilgametę patirtį įmonė gali sukurti reklaminius vaizdo klipus, pritaikytus lauko ekranams, atsižvelgiant į užsakovo tikslus, prekinio ženklo stilių ir komunikaciją kituose sklaidos kanaluose.

Sukurtas reklaminis klipas tinka daugeliui lauko ekranų, todėl jį galima transliuoti keliuose skirtingų miestų ekranuose.

Lauko ekranai naudoja saulės energiją

Lauko ekranus administruojančios įmonės siekis – ne tik sėkmingai plėtoti verslą, bet tuo pačiu nepamiršti ir gamtos, todėl įvairiuose miestuose statant ekranus diegiamos žaliosios technologijos.

Lauko ekrano Šilutės pl. „maitinimui“ naudojamos saulės baterijos, teikiančios nemažą dalį elektros energijos. Toks elektros gamybos būdas gerokai sumažina tradicinių energijos išteklių sunaudojimą.

Lauko ekranų tinklas „2go“ – vienintelis ekranų tinklas Lietuvoje naudojantis tokius ekologiškus ekranus.

„2go“ šiuo metu Klaipėdoje siūlo dviejų ekranų paslaugas. Antrasis lauko ekranas įrengtas kitoje judrioje ir puikiai matomoje uostamiesčio dalyje – Baltijos pr. ir Minijos gatvių sankryžoje.

Daugiau informacijos apie lauko ekranų tinklą galite sužinoti svetainėse: www.2go.lt arba www.owexx.com/reklama-ekranuose.

GALERIJA

  • Saulės energija – Jūsų reklamai. Reklama lauko ekranuose Klaipėdoje
  • Saulės energija – Jūsų reklamai. Reklama lauko ekranuose Klaipėdoje
  • Saulės energija – Jūsų reklamai. Reklama lauko ekranuose Klaipėdoje
„2go“ nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Maziau

Zyskite Zyslos pastoviai ant negatyvu kaip ant adatos sedyte.

klp

tokiu laukoreklamu isvis mieste neturetu buti tai kazkoks atsilikusiu saliu simbolis.

>

REKLAMOS Nr. kur ? Kodel savo nauda pateikiate,kaip .... ?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS