Šilumos dar teks palaukti | KaunoDiena.lt

ŠILUMOS DAR TEKS PALAUKTI

Saulės vonių išsiilgusiems klaipėdiečiams reikės palūkėti. Artėjančią savaitę orai bus permainingi – sulauksime ir saulės, ir lietaus, ir vėjo.

Šeštadienį termometrų stulpeliai pakils iki 13–15 laipsnių šilumos. Pūs vakarų ir šiaurės vakarų 6–9 m/s vėjas. Lietaus nelaukiama.

Anot Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Prognozių ir perspėjimų skyriaus sinoptikės Elvyros Latvėnaitės, į pajūrį susiruošę poilsiautojai turėtų nepamiršti ir šiltesnių rūbų, mat temperatūra pliažuose bus kiek vėsesnė.

Pajūryje pūs vakarų vėjas, temperatūra sieks apie 10–12 laipsnių aukščiau nulio.

Sekmadienį lietaus taip pat nenumatoma. Dieną pūs 5–8 m/s vakarų ir šiaurės vakarų krypčių vėjai. Termometrų stulpeliai rodys 12–14 laipsnių šilumos.

Naktį vėjas nurims, tačiau žemę padengs rūkas, kuris paryčiais palengva išsisklaidys.

Savaitės pradžioje staigaus atšilimo taip pat nežadama. Pirmadienį į lauką susiruošę klaipėdiečiai turėtų nepamiršti skėčių.

"Laukiama smarkesnio lietaus, kuris nuplaus vėjų sukeltas kietąsias daleles, pagirdys žemę", – kalbėjo E.Latvėnaitė.

Vyraus vėjuoti, žvarbūs ir lietingi orai. Naktį termometrų stulpeliai rodys 6–10, o dieną – 7–12 laipsnių aukščiau nulio, vėjo gūsiai pasieks 15–17 m/s greitį.

Antradienį pūs šiaurės krypčių vėjai, sustiprėsiantys iki 7–12 m/s. Dieną lietaus nelaukiama. Oras įšils iki 13–15 laipsnių. Naktį dangus vietomis prakiurs – numatomas lietus.

Trečiadienį vyraus panašūs orai, didesnių temperatūros pokyčių nesulauksime.

Ketvirtadienį anticiklonas atneš šaltesnius orus. Dieną ir naktį pūs 6–10 m/s šiaurės rytų vėjas.

Nors oras įšils iki 13–16 laipsnių, tačiau dėl įsivyravusių vėjų jutiminė temperatūra bus žemesnė. Naktį oro temperatūra sieks 2–4 laipsnius aukščiau nulio, lyti neturėtų.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS