A. Vaitkus sveikina su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena | KaunoDiena.lt

A. VAITKUS SVEIKINA SU TARPTAUTINE PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ DIENA

  • 8

Brangūs uostamiesčio senjorai,

Sveikinu su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena ir nuoširdžiai dėkoju už kiekvieno jūsų gyvenimo darbus bendram labui. Didele dalimi jūsų dėka šiandien Klaipėda yra vienas patraukliausių miestų. Jūs – ilgamečiai medikai, mokytojai, sportininkai, statybininkai, inžinieriai, planuotojai, kultūros, mokslo įstaigų, transporto, uosto įmonių darbuotojai, apželdintojai, kepėjai, perdirbėjai, komunalininkai ir visų kitų sričių atstovai, esate miesto ir jo istorijos kūrėjai, jūsų sukaupta patirtis neįkainojama ir padeda mums toliau eiti pirmyn. Ačiū Jums už tai.

Sveikindamas su senjorų diena, linkiu Jums kurti naujus įpročius įdomiam gyvenimui! Dalinkitės savo išmintimi bei patirtimis, bendraukite, aktyviai leiskite laiką – darykite tai, kas džiugina! Stiprios sveikatos ir artimųjų šilumos!

Jūsų meras

Arvydas Vaitkus

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Dov

Gražu iš mero pusės. Ačiū. Yrs vilties, kad ir senjorų labui bus daugiau daroma ( turiu omenyje ne tik linksmybes, bet ir patogius suolelius mieste, daugiau zonų be triukšmo etc.)

piensininkui ir tam senukui

jums jau visai galvelėj ,,ku-kų"? Ar tai Vaitkus turi tau dadėt prie pensijos? Ir net metu neišbuves miesto Galvos poste, padaryt taip kad viskas tuojau pat pasikeistų į gera?:D) Šliauškit pas savo liberal konservus į Vilnių pokyčių ir pensijų prašyt. Kai reikia balsuot tai ar lietus ar sniegas ar šlubuodami ar sirgdami būtinai balsuojat už konservyną, tai tiem ir savo šitus poterius ir sakykit Nesusivokiat kaip kas kur tai bent patylėkit. Ir tep jau sako kad mūs pensininkai visiški durniai

GENOVEFA

ACIU MERE JUS NEPRALEIDZIATE NE VIENOS PROGOS BET KURIA SVENTE SVEIKINTI KLAIPEDIECIUS. SAUNU KAD JUS ISSIRINKOME SVEIKATOS JUMS KANTRYBES NELENGVAME DARBE
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS