Kaimynus supykdė susipjovę šunys. Vyrai turės aiškintis policijoje, o gal net teisme, kaip dėl keturkojų patys susiriejo, o vienas net buvo sužalotas.
Trečiadienį apie aštuntą ryto Jūrininkų prospekto 12 namo kieme įvyko dažnai pasitaikantis incidentas. Dviejų vyrų vedžiojami keturkojai pradėjo vienas ant kito loti ir galiausiai susipjovė.
Bandydami išskirti šunis šeimininkai įsikišo į gyvūnų pjautynes.
59 metų klaipėdietis bandė atskirti savo augintinį nuo svetimo ir sušėrė kaimyno šuniui pavadžiu. Šuo trūktelėjo ir vyras nugriuvo ant žemės.
Tuo metu 34-erių klaipėdietis įsižeidė, dėl to, kad jo keturkojis buvo mušamas ir nepraleido progos atkeršyti vyresniam kaimynui bei ėmė spardyti ant žemės gulintį vyrą. Matyt smūgio būta nemenko, nes nukentėjusysis kreipėsi į ligoninę. Medikai nustatė, kad jam lūžo šonkaulis.
Iki šio incidento šie šunų augintojai buvo nepažįstami. Dabar jie ilgai prisimins vienas kito pavardę.
Miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus nukentėjusiojo sveikatos sutrikdymo.
Tai nėra pirmas atvejis, kai žmonės susipyksta ir net bylinėjasi dėl augintinių pjautynių.
Naujausi komentarai