Sugyventiniai dideliais kiekiais platino narkotikų žaliavą | KaunoDiena.lt

SUGYVENTINIAI DIDELIAIS KIEKIAIS PLATINO NARKOTIKŲ ŽALIAVĄ

  • 0

Sugyventiniai iš Šilutės rajono įtariami dideliais kiekiais platinę narkotikų pirmtakus – medžiagas, iš kurių galima pasigaminti metamfetamino, pranešė Klaipėdos apskrities policija.

Uostamiesčio teisėsaugininkai, bendradarbiaudami su Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnais, sulaikė 1960 metais gimusį Šilutės rajono gyventoją. Šis vyras, policijos duomenimis, yra susijęs su organizuotu nusikalstamumu, anksčiau šešis kartus teistas, tarp jų – ir už išžaginimą Lietuvoje, už pasikėsinimą nužudyti bei neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais Švedijoje, niekur nedirba.

Sulaikytasis įtariamas tuo, jog su sugyventine neteisėtai labai dideliais kiekiais laikė ir pardavinėjo cheminį junginį, iš kurio galima pagaminti psichotropinę medžiagą – (met)amfetaminą. Turima duomenų apie įtariamojo sąsajas su laisvės atėmimo bausmę už narkotikų kontrabandą į Norvegiją atliekančiu nuteistuoju.

Sugyventiniai sulaikyti po to, kai bandė realizuoti apie 6 kilogramus kvaišalų. Apie 4 kilogramus pirmtako teisėsaugininkai aptiko kratos metu.

Įtariamasis suimtas trims mėnesiams, jo sugyventinei paskirta švelnesnė kardomoji priemonė.

Už neteisėtą disponavimą narkotinių ar psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais) labai dideliais kiekiais baudžiama laisvės atėmimu nuo 6 iki 10 metų.

GALERIJA

  • Sugyventiniai dideliais kiekiais platino narkotikų žaliavą
  • Sugyventiniai dideliais kiekiais platino narkotikų žaliavą
  • Sugyventiniai dideliais kiekiais platino narkotikų žaliavą
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS