Teismui perduota neteisėtai pistoletus ir šovinius laikiusio motociklininko byla | KaunoDiena.lt

TEISMUI PERDUOTA NETEISĖTAI PISTOLETUS IR ŠOVINIUS LAIKIUSIO MOTOCIKLININKO BYLA

  • 1

Gargždiškis motociklininkų klubo narys bus teisiamas dėl nelegalių pistoletų ir šovinių laikymo – teismui perduota jo baudžiamoji byla.

Antradienį prokuratūra pranešė, kad Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui su kaltinamuoju aktu perduota baudžiamoji byla, kurioje 37-erių metų Gargždų gyventojas kaltinamas neteisėtu disponavimu šaunamaisiais ginklais bei šaudmenimis.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai. Tyrimą organizavo ir jį kontroliavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Ruslanas Ušinskas.

Policijos pareigūnai, atlikdami tyrimą, šiemet balandį darė kratą kaltinamojo namuose Gargžduose. Juose buvo rasti, įtariama, neteisėtai laikomi du šaunamieji ginklai – pistoletai „Walther PPK“ ir „TT“. Ginklų identifikacijos numeriai buvo panaikinti.

Turimais duomenimis, vyras minėtus pistoletus laikė savo gyvenamojo buto balkone. Tęsiant tyrimą, buvo patikrintos ir motociklininkų klubo patalpos. Kaltinamasis yra šio klubo narys.

Klubo patalpose pareigūnai taip pat rado galbūt nelegaliai laikomų daiktų – 45 vienetus šaudmenų. Tyrimo duomenimis, vyras leidimo laikyti nurodytus ginklus ir šaudmenis neturėjo. Policijos pareigūnai minėtus neteisėtus radinius paėmė iš kaltinamojo.

Gargždiškiui pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis. Už tai asmuo gali būti baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmams.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Danutė

Nesvarbu, kad pats atneši nuo senų laikų turėtą dujinį pistoletą vis tiek baudžiamoji byla. Nesvarbu, kad buvo paliktas ir tik po 20 metų gryžus iš užsienio prisimintas. Nebūk teisingu, nes niekam nereikalingas pas mus teisingumas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS