Uostamiestyje veikė nusikaltėliai: apiplėšta senolė, apvogtas butas | KaunoDiena.lt

UOSTAMIESTYJE VEIKĖ NUSIKALTĖLIAI: APIPLĖŠTA SENOLĖ, APVOGTAS BUTAS

Prieš savaitgalį Klaipėdoje pasižymėjo plėšikai. Jų auka viduryje dienos tapo garbaus amžiaus moteris. Nesnaudė ir į butus nusitaikę vagys – žmonės neteko dviejų namuose buvusių televizorių.

Uostamiesčio policija praneša tirianti apiplėšimo atvejį.

Pareigūnams penktadienį apie 12.48 val. pranešta, kad Naujakiemio g. namo ėjusi moteris pajuto smūgį.

Po jo 1946 m. gimusi Klaipėdos gyventoja parkrito ant žemės, o atsikėlusi pasigedo rankinės, kurioje buvo mobiliojo ryšio telefonas „Nokia 3310“, apie 50 eurų bei įvairių nuolaidų kortelių.

Nuo svetimo turto medžiotojų nukentėjo ir daugiau gyventojų. Tą pačią dieną policijai pranešta ir apie įvykdytą vagystę iš buto.

Apie 16.40 val. pastebėta, kad iš buto, esančio Taikos pr., dingo du televizoriai „Philips“.  Teigiama, kad ilgapirščiai į būstą pateko sulaužę lango rėmo užraktą. Žmonėms padaryta žala siekia 1 tūkst. eurų. Policija pradėjo vagystės tyrimą.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

XXX

Policija dirba labai gerai,jie turi plana surinkti baudos,kokie na...j nusikalteliai,apie ka jus snekate,svarbu baudos o kriminalas palauks!!!!

Mačiau

Ar tik ne tie patys televizorai ,vienas didesnis kitas mažesnis- juodi buvo pardavinėjami prie žardės prekybos centro turgejy, kažkaip įtartinai atrodė.

T

Va taip policija ir dirba
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS