Vakarų Lietuvoje vėl pasireiškė girti vairuotojai: vienas bandė sprukti, kitas sukėlė avariją | KaunoDiena.lt

VAKARŲ LIETUVOJE VĖL PASIREIŠKĖ GIRTI VAIRUOTOJAI: VIENAS BANDĖ SPRUKTI, KITAS SUKĖLĖ AVARIJĄ

Sekmadienį girtų vairuotojų Vakarų Lietuvos keliuose buvo nė kiek ne mažiau nei įprastai. Vienas tokių bandė sprukti nuo pareigūnų, todėl keliems policijos ekipažams teko jį vaikytis laukais.

Tądien vakare policininkai budėjo Klaipėdos rajone, kelyje ties Baičių kaimu.

Apie 18.30 val. policininkai pastebėjo automobilį „Opel Vectra“. Vairuotojas privažiavo prie automobilius stabdančių policininkų, juos aplenkė ir nepaklusęs reikalavimui sustoti padidino greitį.

Policininkai leidosi jam iš paskos, per garsiakalbius reikalavo sustoti, bet vairuotojas pasuko į lauko keliuką ir bandė bėgti.

Pareigūnai nepaleido bėglio iš akių. Kiek laiko truko gaudynės, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai nepranešė, žinoma tik tiek, kad gaudynės užtruko.

Vairuotojas net buvo palikęs mašiną ir bandė pabėgti pėsčias, bet galiausiai buvo sulaikytas. Tada ir paaiškėjo tokio jo elgesio priežastis – jis buvo girtas (1,87 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriuo sankcijos – labai griežtos. Be to, 34-erių vyro laukia atsakomybė ir už teisėtų pareigūnų reikalavimų nevykdymą. Tiesa, bausmės bus subendrintos, tad vargu ar nepaklusimas turės įtakos subendrintos bausmės dydžiui.

Sekmadienio vakarą šis vyras nepasiekė namų, jis uždarytas į areštinę.

Panašiu laiku kelyje Palanga-Klaipėda policininkai nebeleido toliau važiuoti sunkiasvorio automobilio DAF vairuotojui. 50-metis vairuotojas į alkoholio matuoklį įpūtė 1,90 prom. Jo kelionė taip pat baigėsi areštinėje.

Prieš 19 val. Skuodo rajone, Mosėdyje pareigūnai demaskavo girtą (1,78 prom.) „Volvo S80“ vairavusį 44-erių vyrą.

Tuo pačiu metu Plungės rajone, Rotinėnų kaime, „Volkswagen Sharan“ atsitrenkė į prie šviesoforo sustojusio „Volvo“ markės automobilio galą. Paaiškėjo, kad 31 metų šios mašinos vairuotojas buvo labai girtas – matuoklis parodė 3,04 prom.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Anonimas

Vel pasakos rašomos, vietoje glaustos įvykių suvestinės

SUSIJUSIOS NAUJIENOS